Godfire: Rise of Prometheus debiutuje na Apple App Store

Godfire: Rise of Prometheus – polska, mobilna gra akcji studia Vivid Games, w końcu zadebiutowała na rynku…

Z dniem 19 czerwca na rynku zadebiutowała kolejna mobilna produkcja bydgoskiego Vivid Games oraz studia animacji Platige ImageGodfire: Rise of Prometheus. Czy okaże się równie udanym tytułem, jak ich wcześniejsze dzieło, czyli bokserska gra – Real Boxing. Wszystko na to wskazuje… Zaledwie w kilka dni od premiery polskie „God of War” uzyskało prestiżowe wyróżnienie „Apple Editor’s Choice”!

Nie wszyscy, jednak orientują się, jak istotny dla mobilnych aplikacji jest, ów tytuł. Spieszymy zatem z wyjaśnieniem. „Apple Editor’s Choice”, to najbardziej zaszczytna nagroda, jaką może zdobyć gra wideo, dystrybuowana za pośrednictwem sklepu App Store. Dodatkowo gra studia Vivid Games reklamowana jest na banerach App Store’a, w ponad stu krajach na całym globie. Możemy być niemal pewni, że twórcy na sukces finansowy nie będą mogli narzekać.

Można śmiało powiedzieć, że najnowszy tytuł polskiego studia po poprzednim hicie, jakim okazał się Real Boxing, stanie się kolejnym komercyjnym sukcesem. Przypomnijmy, że gra traktująca o boksie trafiła na smartfony i tablety z Androidem oraz iOS na pokładzie, a także na konsolę przenośną od SonyPS Vita. Ciekawostką pozostaje fakt, że na wszystkich wspomnianych platformach odniosła niemały sukces.

Za Godfire: Rise of Prometheus przemawia głęboka personalizacja tytułowego bohatera dzięki szerokiemu wachlarzowi broni, zbroi, czy przedmiotów magicznych. Pozwala to graczom na dostosowanie rozgrywki do własnych upodobań. Dodatkowym atutem okazać się może całkiem przyjemna dla oka oprawa wizualna oraz przyzwoita cena końcowego produktu. Tytuł w cyfrowym sklepie Apple’a zakupić można za 6.99 USD (około 23 zł).

Gra dostępna jest również w limitowanej edycji kolekcjonerskiej Titan Edition (Edycja Tytana), która oprócz kuponu uprawniającego do pobrania gry zawiera:

  • 22-centymetrową figurkę Prometeusza,
  • liczący 100 stron art book w twardej oprawie,
  • wysokiej jakości T-shirt Godfire.

„Edycję Tytana” zakupić można poprzez sklep na oficjalnej stronie gry od 19 czerwca.

http://www.youtube.com/watch?v=skfI_TXA_S4

Gra oferuje system mikropłatności. Więcej informacji o tytule znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz na oficjalnej stronie Godfire: Rise of Prometheus.

Żródło: Vivid Games

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...