Google Duo

Google Duo trafia do przeglądarki. Firma wierzy w desktopy

Gigant z Mountain View postanowił udostępnić przeglądarkową wersję komunikatora wideo Google Duo. Oznacza to, że firma w dalszym ciągu wierzy w swoją usługę, czego nie można powiedzieć o Google Allo.

Google Duo
fot. Google

Pamiętam, że kiedy amerykański koncern zapowiedział premierę dwóch komunikatorów — Allo, służącego do wymiany tekstu oraz Duo do wideorozmów, byłem oczarowany rzeczonymi produktami. Prostota, przyjemna stylistka i wizja bezproblemowego działania. Niestety, gros użytkowników uznało Allo za niepotrzebne, przez co firma powoli wygasza projekt. Co innego Duo. Tutaj obserwujemy stały rozwój.

Google Duo w przeglądarce

Duo na smartfonie działa naprawdę sprawnie. To samo mogę powiedzieć o automatycznym skalowaniu rozdzielczości, które nie odbywa się w sposób agresywny, jak to ma miejsce w konkurencyjnych rozwiązaniach. Teraz, możliwościami Google Duo można cieszyć się również na desktopie, a mówiąc konkretnie — w przeglądarce internetowej.

Chcąc skorzystać z Duo, wystarczy udać się pod TEN ADRES i zalogować się na swoje konto. Brak tutaj dodatkowej konfiguracji czy ogromu ustawień, ale na dobrą sprawę brak ten może być zaletą. Przejrzysty interfejs pozbawiony dodatków pozwala na szybką i sprawną komunikację, a przecież o to właśnie tutaj chodzi.

Z Google Duo skorzystacie na urządzeniach kupionych w naszym sklepie internetowym.

Źródło: TheVerge

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....