Google Pixel 3

Google Pixel 3 jednak w trzech wersjach? Ostatnia ma być naprawdę tania

Okazuje się, że Google Pixel 3 może zadebiutować nie w dwóch, jak początkowo sądzono, a w trzech wersjach. O ile przyszłą premierę Pixel 3 oraz Pixel 3 XL mogliśmy i dalej możemy uznawać za pewnik, o tyle już trzeci Pixel może być dla wielu zaskoczeniem. Czym charakteryzowałby się sprzęt?

Google Pixel 3

Powiedzmy sobie wprost — smartfony z tytułowej serii nie należą do najtańszych i jak sądzę, Google Pixel 3 również nie będzie do takich należał. Owszem, wersja standardowa będzie tańsza od wariantu XL, jednak w ujęciu ogólnym dalej mówimy o sprzęcie poza zasięgiem finansowym przeciętnego klienta. Właśnie ze względu na powyższe, czuję, że doniesienia Rolanda Quandta cechuje spora dawka prawdopodobieństwa.

Google Pixel 3 w trzech odsłonach

Jesienią poznamy smartfony Pixel 3 oraz Pixel 3 XL, ale to nie wszystko, co szykuje dla swoich fanów Google. Firma najprawdopodobniej pracuje nad trzecim urządzeniem sygnowanym charakterystycznym logo. Ten miałby zostać wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 710, czyli tę samą jednostkę, która trafiła do Xioami Mi 8 SE. To pozwala sądzić, że opisywane urządzenie będzie reprezentować typową średnią półkę cenową, a co za tym idzie, jego cena nie będzie zwalać z nóg.

Niestety, na oficjalne informacje będziemy musieli poczekać do premiery. Od czego jednak są przecieki, które nasilą się wraz ze zbliżającym się eventem. Co istotne — opisywany sprzęt może zadebiutować dopiero w 2019 roku.

Źródło: Twitter

Foto

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....