You are here
Gra Hello Neighbor na iOS. Ruszyła przedsprzedaż Aplikacje mobile 

Gra Hello Neighbor na iOS. Ruszyła przedsprzedaż

Hello Neighbor to kapitalna gra utrzymana w klimacie horroru, w której zastosowano dość nietypową, jak na tę kategorię grową, grafikę. Tytuł doskonale znany graczom konsolowym oraz użytkownikom Windowsa wylądował właśnie na iOS. Uściślając — ląduje, gdyż produkcja trafi do graczy 26 lipca, ale już dziś można składać zamówienia w trybie pre-order.

Hello Neighbor

Coraz więcej pełnych tytułów znanych z “większych” platform trafia na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą systemów Android oraz iOS. Nie powiem, żebym był tym faktem zaskoczony. Dzisiejsze smartfony zaskakują wydajnością, za czym idą możliwości generowania szczegółowej grafiki w czasie rzeczywistym. To, jak łatwo zgadnąć oznacza wzrost potencjału gamingowego. Twórcy produkcji nowych oraz tych obecnych na rynku dostrzegają szansę na “zarobek” i korzystają z niej.

Hello Neighbor dla iOS

Rozgrywkę utrzymano w klimacie horroru, choć początkowo może przeczyć temu grafika, która wygląda nieco cukierkowo. Niech nie zmyli was jednak przyjemny dla oka świat. W Hello Neighbor będziemy musieli uciekać przed sąsiadem, który najwyraźniej skrywa przed światem złowrogą tajemnicę. Jegomość będzie próbował dopaść nas za wszelką cenę i to od nas zależy, jak szybko mu się to uda.

W rozgrywce “bierze udział” sztuczna inteligencja, która wykorzystywana jest do nauki naszego postępowania i jego analizy. Zbyt częste wybieranie określonych działań zostanie przez system zapamiętane i wykorzystane przy najbliższej okazji. Zapowiada się iście przednia zabawa, choć mam pewne obawy przed tym, jak twórcy poradzą się z wygodą sterowania na urządzeniach mobilnych. Wielokrotnie widywałem już adaptacje gier, w których nawigacja wołała o pomstę do nieba.

Jak kupić?

Grę Hello Neighbor można zamawiać w trybie przedsprzedaży, zaś pobranie będzie możliwe dopiero 26 lipca. Choć tytuł oferowany jest za darmo, pozostała część rozdziałów oferowana jest za tak zwane mikropłatności.

Źródło: Toucharcade

Related posts

Leave a Comment