Grimlands na Kickstarterze – czyli armagedon po polsku.

Grimlands, darmowe MMO krakowskiej grupy Drago Entertainment, łączące w sobie elementy FPS’ów oraz RPG’ów, poprosiło fanów o wsparcie ich produkcji. Na dokończenie swojego dzieła, studio potrzebuje kwoty w wysokości 650 tys. dolarów.

Grimlands powstaje już blisko pięć lat. Pieniądze z akcji kickstarterowej posłużą na dokończenie produkcji, w tym na zatrudnienie dodatkowych programistów, artystów czy animatorów. Dodatkowo, środki zostaną przeznaczone na zbudowanie odpowiedniej infrastruktury serwerowej.

 Projekt to post-apokaliptyczną strzelanka z elementami RPG. Głównym celem tytułu jest… przetrwanie. Świat, który znamy przestał istnieć. Po olbrzymim trzęsieniu Ziemi miasta rozpadły się, ulice wyniszczały, a ludzka populacja została zredukowana do minimum. Gra oferuje nam zróżnicowane questy, których wypełnienie zwiększa nasze umiejętności bojowe. Uniwersum możemy zwiedzać w pojedynkę lub zawrzeć sojusz z innymi użytkownikami i w grupie rozwiązywać postawione nam przez twórców zadania.

 Jeśli chcesz wesprzeć  rodzimą produkcję, to musisz się pospieszyć, bo można to czynić jeszcze tylko przez najbliższe trzy tygodnie. Aby zmotywować  dotujących, twórcy standardowo obiecują nagrody jakie przysługują przy różnych wysokościach wsparcia. Całą akcję śledzić można na portalu Kickstarter.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...