You are here
Happy Fridays, czyli prezenty w aplikacji Mój T-Mobile Aplikacje artykuły mobile News 

Happy Fridays, czyli prezenty w aplikacji Mój T-Mobile

Darmowe pakiety internetowe, bezpłatny dostęp do usług oraz zniżki na smartfony — właśnie to znajdziecie w aplikacji Mój T-Mobile w każdy piątek. Akcja Happy Firdays wystartuje już za dwa dni i będą mogli z niej skorzystać wszyscy klienci sieci. Jest tylko jeden, prosty do spełnienia warunek.

Happy Firdays
fot. T-Mobile

Żyjemy w dobrych czasach, w których operatorzy sieci komórkowych starają się zachęcić nas do swojej oferty na wiele różnych sposobów. Choć niektóre z nich są wymyślne, najlepiej sprawdza się zawsze dawanie „czegoś” za darmo. Doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę Magentowi, którzy, promując aplikację Mój T-Mobile postanowili ruszyć z akcją Happy Fridays. Dzięki inicjatywie telekomu, abonenci oraz użytkownicy ofert na kartę zgarną w każdy piątek darmowy bonus.

Happy Fridays w Mój T-Mobile

Akcja nazwana Happy Fridays dotyczy aplikacji Mój T-Mobile dla systemów Android oraz iOS. W ramach promocji w każdy piątek użytkownicy programu będą otrzymywać możliwość aktywacji specjalnych prezentów. Wśród bonusów znajdą się na przykład darmowe pakiety internetowe, bezpłatny dostęp do usług dodatkowych, a także zniżki na zakup smartfonów oraz pozostałych urządzeń. Przyjemnie, nie powiem.

Z usługi mogą skorzystać osoby korzystające z ofert abonamentowych, MIX oraz prepaid w T-Mobile. Aktywacja piątkowych bonusów Happy Fridays możliwa jest wyłącznie z poziomu aplikacji Mój T-Mobile. Należy więc zainstalować program bezpośrednio na swoim smartfonie. Aby to zrobić, należy udać się do sklepu Google Play lub App Store w celu pobrania darmowej apki. Co ciekawe, korzystanie z niej nie zmniejsza dostępnego na numerze pakietu danych.

Warto dodać, że sama aplikacja to istne centrum zarządzania kontem T-Mobile. Z poziomu aplikacji można kontrolować wydatki, zamawiać usługi, a także uruchamiać niezbędne opcje. Korzystam z analogicznego programu od konkurencyjnego operatora i muszę powiedzieć, że tego typu narzędzia są wręcz obowiązkowe dla każdego klienta operatora sieci komórkowych.

Źródło: T-Mobile

Related posts

Leave a Comment