HBO Go

HBO GO Online ruszyło w Polsce — koniec ze zobowiązaniami

Na to czekaliśmy. HBO GO w wersji Online oficjalnie debiutuje na naszym polskim podwórku. Oznacza to możliwość korzystania z zasobów platformy VOD bez potrzeby wiązania się z sieciami kablowymi. Co ważne, usługę można przetestować za darmo. Macie na to całe 30 dni.

HBO Go

O HBO GO Online dostępnym w Polsce niezależnie od sieci kablowych, mówiło się od dłuższego czasu. Niestety, na plotkach sprawa się kończyła. Dopiero ostatnie dni przyniosły w tej kwestii zmianę i realną, choć dalej nieoficjalną zapowiedź pojawiania się wspomnianej odsłony rzeczonego serwisu VOD. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie!

HBO GO Online w Polsce

Liderem rynku VOD w Polsce jest obecne Netflix. Serwis na dobre zakorzenił się w świadomości polskich fanów filmów i seriali “na życzenie”. Teraz za sprawą szerszej dostępności HBO Go Online sprawa może się nieco odwrócić. Liczba materiałów wideo dostępnych w HBO robi wrażenie i naprawdę ciężko będzie teraz wybrać serwis, któremu będziemy składać comiesięczną daninę.

Z HBO GO Online można skorzystać na smart TV, smartfonie, tablecie, Apple TV, Chromecast, a także na konsolach. Po rejestracji otrzymamy darmowy miesiąc, podczas którego można testować usługę i sprawdzać oferowane materiały wideo. Po 30 dniach pojawią się opłaty w postaci kwoty 29,90 zł miesięcznie. Niewiele jak za dostęp do potężnej bazy VOD. Jako że nie zachodzi tutaj konieczność okresowego zobowiązania, HBO GO Online będzie można aktywować i dezaktywować w każdej chwili.

Aby skorzystać z usługi, konieczne jest podpięcie karty płatniczej, z której będą pobierane środki. Nie powinno to stanowić problemu, gdyż proces wygląda podobnie, jak u konkurencji.

Źródło: HBO Go (Twitter)

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...