Hellraid – wystartowała polska wersja oficjalnej strony

Wszystkich fanów pierwszoosobowych gier akcji słabo zaznajomionych z językiem Shakespeare`a ucieszy zapewne wiadomość, że oficjalna strona najnowszego dziecka polskiego studia Techland doczekała się rodzimej wersji.

Przetłumaczone zostały wszystkie opublikowane do tej pory teksty, w języku angielskim. Dodatkowo do dyspozycji graczy oddano, także polskie forum. Oczywiście na ten moment jeszcze mało rozwinięte, ale to tylko kwestia czasu, kiedy społeczność graczy zacznie się na nim udzielać. Ukazał się, również nowy trailer produkcji, przygotowany z okazji ogłoszenia wersji na konsole nowej generacji. Twórcy przybliżają nam w nim zmian. Czy wyszły one tytułowi na dobre, zweryfikujemy po debiucie gry na rynku:

http://www.youtube.com/watch?v=RismLtyJOrc

Premiera Hellraid w związku ze zmianami i czasem jaki potrzebny jest na zaimplementowanie nowej technologii, została przesunięta na 2015 rok. Produkcja ukaże się na trzy platformy sprzętowe: PC, Xbox One i PlayStation 4. Zanim jednak pełna wersja zadebiutuje na rynku, jesienią 2014 roku ma zostać udostępniona w formie Steam Early Acces.

Więcej o First-Person Co-op Slasherze studia Techland dowiecie się na oficjalnej stronie Hellraid.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....