apple hermes 750x300 1

Hermes Apple Watch dla wszystkich

Jeżeli macie trochę wolnej gotówki, to nadarza się ciekawa okazja, żeby ją rozdysponować. W ciągu kilku dni w sprzedaży ma pojawić się bowiem Apple Watch z edycji Hermès, który do tej pory był towarem dość… ekskluzywnym.

 
apple hermes 750x300 1
Być może nie wszyscy wiedzą o kolaboracji Apple z Hermès (francuska firma modowa), bo choć ogłoszona w zeszłym roku, nie spotkała się dużym odzewem fanów. I nie było to spowodowane tym, że sprzedaż czy zainteresowanie Apple Watch spadło (wątpimy, aby kiedykolwiek to nastąpiło), chodzi raczej o ekskluzywność produktu. Bo choć smartwatch od giganta z Cupertino nie należy do najtańszych, bez problemu można go było kupić. Ale z tym od Hermesa tak łatwo nie było.
Smartwatch do tej pory dostępny był jedynie w tradycyjnych sklepach Apple i to tylko w nielicznych. W USA znaleźć go można w Nowym Jorku czy Los Angeles, a w Europie powinniśmy się udać aż do Monachium czy Berlina. Oczywiście, dla chcącego nic trudnego, ale powiedzmy szczerze, mało kto gotów był na takie poświęcenie. Teraz ma się to zmienić, bo Hermes Apple Watch ma trafić do sprzedaż online pod koniec tygodnia.
 
apple hermes 750x300 2
Przypomnijmy więc, z czym mamy do czynienia. Debiut smartwatcha miał miejsce w październiku zeszłego roku i trzeba przyznać, że jest to jedna z najciekawszych prób połączenia świata mody z tym technologicznym. Hermès ponoć opierał się przed przystąpieniem do realizacji projektu, ale na szczęście wszystko się udało, a klienci dostali szansę otrzymania produktu wysokiej klasy.
Świadczy o tym bardzo klasyczny wygląd skórzanego paska. Jego linia nawiązuje do tych najprostszych, ale wykonanie to już najwyższa półka. Do tego stalowa, nierdzewna koperta w dwóch wariantach – 38 oraz 42 milimetrowej. Dostępne kolory to Fauve, Étain, Capucine oraz Bleu Jean. Ile zapłacimy za sprzęt? Najtańszy ma kosztować 1100 dolarów, a najdroższy 1500. Patrząc na cenę Apple Watch 18-Karat Yellow Gold Case (17 000 dolarów), jest relatywnie tanio.
Źródło: Fashionista
Fot: Apple
_________________________
Szeroki wybór smartwatchy znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...