You are here
HTC Halfbeak – Android Wear w wykonaniu Tajwańczyków na zdjęciach News 

HTC Halfbeak – Android Wear w wykonaniu Tajwańczyków na zdjęciach

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia prezentujące nadchodzący smartwatch HTC, który według CEO firmy – może postawić rynek do góry nogami. Poznajdzie Halfbeak.

HTC Halfbeak 750x300

Rynek Android Wear znalazł się w zawieszeniu. Producenci jakby stanęli w miejscu, nie prezentując nowych rozwiązań. Naturalnie po części winę za taki stan rzeczy ponosi sam twórca oprogramowania, czyli Google. Zgadza się, firma wykazuje się niezwykłą opieszałością we wdrażaniu aktualizacji do AW 2. Jakby nie patrzeń – w segmencie wearbles działających pod kontrolą Androida brakuje świeżości. To szansa dla HTC.

Inteligentny zegarek HTC może „pozamiatać”

CEO HTC, Cher Wang twierdzi, że Halfbeak może spowodować niemałe przetasowanie na rynku urządzeń ubieralnych. Zasadniczo jest to możliwe, gdyż o Android Wear w ostatnim czasie jest niezwykle cicho. Jakiekolwiek wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów będących fanami AW może okazać się dla danej firmy zbawienne.

HTC Halfbeak a

O samym czasomierzu wiemy naprawdę niewiele. Doniesienia ograniczają się do informacji o tym, że zegarek powstanie przy współpracy z Aunder Armour i znajdziemy w nim ekran o rozdzielczości 360 na 360 pikseli. Jeśli wierzyć plotkom (które po części potwierdzają zdjęcia) gadżet zostanie pokryty gumową powłoką, co zabezpieczy go przed przypadkowymi uderzeniami.

Nie wiem, jak nasi czytelnicy, ale ja darzę HTC sentymentem i z nadzieją wypatruje znaków wskazujących podniesienie się firmy „na nogi”.

Źródło: Engadget, Weibo

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment