HTC Vive

HTC Vive 2 zmierzają na targi CES 2017 w Las Vegas

Za kilka dni rozpoczynają się targi CES 2017, na których to najprawdopodobniej zobaczymy HTC Vive 2, czyli drugą odsłonę niesamowitych gogli VR. Cóż takiego zaoferuje rzeczony sprzęt?

HTC Vive

Świat pędzi do przodu, zaś człowiek co i rusz wymyśla nowe zabawki z segmentu elektroniki użytkowej. Najświeższą zdobyczą, nad którą pracowano latami, jest rzeczywistość wirtualna. Mamy na rynku co najmniej kilka sensownych i kilkanaście mniej sensownych propozycji sprzętu obsługującego VR. Jednak to właśnie produkt Tajwańczyków przykuł największą uwagę. Czy druga odsłona urządzenia powieli sukces protoplasty lub nawet poszczyci się lepszymi wynikami?

HTC Vive 2 już na CES 2017

Spokojnie, nie jest to oficjalny komunikat producenta, a jedynie przypuszczenia agencji Tajpej Central News, która twierdzi, iż HTC pokaże Vive 2 już na początku przyszłego roku (w styczniu). Jak nie trudno zgadnąć chodzi o CES.

Nowa wersja gogli wirtualnej rzeczywistości to przede wszystkim możliwość bezprzewodowego łączenia się z innym sprzętem, a co za tym idzie – do jego pełnego działania nie będą potrzebne już kable. W urządzeniu zamontowane zostaną dwa ekrany 4K, których odświeżanie wynosi 120 Hz, czyli o 30 Hz więcej niż w poprzedniku.

Niestety, na tym koniec informacji o HTC Vive 2. Więcej dowiemy się już po oficjalnej zapowiedzi na tragach CES 2017.

Źródło: Digitimes

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...