talkbandb3 750x300

Huawei pokazało nie tylko smartfony z serii P9

TalkBand B3 to kolejna generacja opaski fitness od chińskiego producenta.

talkbandb3 750x300

Wczorajsza prezentacja nowej generacji smartfonów z serii P9 zawładnęła siecią. Przyćmiło to odrobinę nowy produkt, który jest równie ciekawy jak zaprezentowane słuchawki, choć kierowany do zupełnie innego odbiorcy. Producent wyrasta na coraz mocniejszego gracza i z każdą kolejną prezentacją umacnia swoją pozycję. Nowe smartfony to potwierdzają, a pokazana opaska to doskonały krok, by ściągnąć do siebie kolejnych klientów.

Opaski fit, czy w ogóle akcesoria wearable, zyskują coraz więcej fanów na całym świecie. Nie dziwne więc, że Huawei rozwija swój projekt TalkBand. Tym razem producent poszedł krok dalej i w urządzeniu znajdziemy rozwiązanie 2in1. Nie jest to wprawdzie zupełna nowość w portfolio producenta, bo już przecież B2 oferowało nam możliwość wykorzystania opaski jako słuchawki Bluetooth. Tym razem jest tak samo, ale znacznie poprawiono kilka błędów poprzedniej generacji.

talkbandb3 750x300 1

Zmiany w wyglądzie nie są może rewolucyjnie, ale TalkBand B3 prezentuje się po prostu lepiej. Być może spowodowane jest to tym, że do produkcji użyto materiałów wysokiej jakości. Dostaniemy więc kopertę ze stali nierdzewnej i pasek z naturalnej skóry. Dalej są dostępne wersje także bardziej sportowe, czyli ze zwykłym plastikiem, ale mimo wszystko opaska wygląda po prostu lepiej. Wybierające wersję ze skórą bez problemu możemy pokazać z opaską na ręku na wieczornym bankiecie i nikt nas nie posądzi o to, że wracamy z lokalnej siłowni.

Ekran w urządzeniu wykonany został w technologii PMOLED i ma rozdzielczość 80×128 px. Wyświetlacz pokryto Gorilla Glass i ma on nie zbierać naszych odcisków. Wbudowana bateria o pojemności 91 mAh pozwoli na użytkowanie opaski przez 4 dni (do 6 w trybie standby). Jeżeli będziemy wykorzystywać wyjmowaną słuchawkę do rozmów bateria wytrzyma do 6 godzin. Całkiem przyzwoity wynik. Samo ładowanie ma zająć około półtorej godziny.

Słuchawka łączy się ze sparowanym smartfonem za pomocą Bluetooth 4.2. Dodatkowo posiada opcje takie jak „znajdź smartfona”, mierzenie kroków czy przejechanych na rowerze kilometrów oraz prognozę pogody. Huawei TalkBand B3 dostępne będzie w trzech wariantach. Active to gumowy pasek i cena 169 euro, Classic ze skórzanym paskiem to wydatek już 199 euro. Najdroższa wersja wykonana ze stali nierdzewnej i ukryta pod nazwą Elite kosztować ma 249 euro.

Źródło: Huawei
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie akcesoria wearable oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...