huwei750x300

Huawei przygotowuje w tajemnicy nowy smartfon – Ascend P7

Osoby zainteresowane światem technologii z pewnością kojarzą ostatni flagowy model producenta. Ascend P6 zasłynął swoimi wymiarami, a konkretnie niewielką grubością wynoszącą 6.18 mm. To jednak nie wszystko, gdyż urządzenie cechowało się bardzo dobrą wydajnością oraz jakością wykonania. Czy Ascend P7 również przyciągnie do siebie rzeszę klientów?

huwei750x300

Na serwisie GsmArena pojawiły się informacje będące wyciekiem z wewnętrznych dokumentów Huawei. Urządzenie noszące nazwę kodową „Sophia” ma nam zaoferować wydajne chodź nie topowe podzespoły:

W nowym Ascent P7 znajdziemy 5-calowy ekran Full HD, lecz niestety będzie to matryca TFT, co budzi obawy przed kiepskimi kolorami i kontami widzenia.  Za wydajność odpowiadać ma czterordzeniowy układ HiSilicon Balong 910, z zegarem taktowanym częstotliwością 1.6 GHz oraz 2GB pamięci RAM.

Metalowa obudowa urządzenia skrywa dwa aparaty. Przednia kamerka pozwoli robić zdjęcia w rozdzielczości aż 8 Mpix, co bije na głowę inne topowe smartfony. Z tyłu, natomiast dostaniemy 13Mpix matrycę. Bateria o pojemności 2460 mAh powinna załatwić sprawę prądożerności tak dużego ekranu.

Nieoficjalnie mówi się, że urządzenie ma pojawić się w sprzedaży już wiosną przyszłego roku, lecz przewidywana cena owiana jest tajemnicą.

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....