Huawei Y9 (2019)

Średniak Huawei Y9 (2019) oficjalnie

Choć przecieki zdradzały już sporo na temat Huawei Y9 (2019), dopiero teraz, kiedy producent zaprezentował smartfon, dostaliśmy oficjalne potwierdzenie wyglądu oraz specyfikacji. Sprawdźmy, czym charakteryzuje się średniopółkowa świeżynka.

Huawei Y9 (2019)

Premiera Mate 20 Pro za pasem, ale rynek nie znosi próżni, dlatego też chiński producent postanowił wprowadzić do swojego portfolio kolejny model smartfona. Tym razem jest to Huawei Y9 (2019), czyli ciekawy średniak o wyważonej specyfikacji. Urządzenie może wydać się nieco nudnawe, w końcu na rynku znajdziemy wiele podobnych propozycji, jednak fani firmy będą z modelu zadowoleni.

Huawei Y9 (2019)

Smartfon faktycznie nie wyróżnia się niczym szczególnym, co nie oznacza, że jest nieatrakcyjny. Przeciwnie, Huawei Y9 (2019) może się podobać. Powiem więcej, mnie wygląd nowej Y9-tki przypadł do gustu. Jestem przekonany o tym, że smartfon znajdzie rzeszę nabywców. W końcu średnia półka cenowa jest obecnie rozchwytywana. Jeszcze nigdy w historii smartfonów średniaki nie były tak “dobre”, jak dziś. Owszem, specyfikacją odbiegają od flagowców, ale pozwalają na w miarę porównywalną wygodę pracy. Przejdźmy do samego smartfona.

Producent wyposażył urządzenie w spory, bo 6,5-calowy ekran o rozdzielczości 2450 x 1080 pikseli. Za wydajność odpowiada tutaj układ Kirin 710, 4 GB RAM oraz 64 GB na dane użytkownika. Oczywiście pojawiła się też mocniejsza wersja smartfona z 6 GB RAM i 128 GB flash. Obydwie wariacje można rozbudować za pomocą kart micro SD. Na froncie nad ekranem znajdziemy podwójną (13 Mpix i 2 Mpiź) kamerkę do selfie, tył zdobi zaś podwójny aparat główny z matrycami o rozdzielczościach 16 Mpix i 2 Mpix.

Niestety, nie znamy jeszcze oficjalnej ceny sprzętu. Jeśli interesują was inne urządzenia od Huawei, koniecznie sprawdźcie nasz sklep internetowy.

Źródło: Mysmartprice

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...