Acer stawia na maksymalizację

[IFA2018] Acer stawia na maksymalizację doświadczeń

Pierwsza z konferencji, która rozpoczęła tegoroczne targi IFA 2018 w Berlinie, to mocne uderzenie od Acer. Spodziewaliśmy się zobaczyć kilka usprawnień i nowych rozwiązań, ale nie sądziliśmy, że czeka nas tyle niespodzianek. Acer stawia na maksymalizację wszystkiego, co tylko możliwe, a jednocześnie daje użytkownikowi coś więcej – nowe doświadczenia.

Acer stawia na maksymalizację

Jak zwykle w przypadku konferencji Acer mogliśmy przysłuchiwać się CEO Acer, czyli Jasonowi Chen. Wchodząc na scenę berlińskich targów IFA 2018 przez cały czas się uśmiechał, a wszyscy zebrani na miejscu dziennikarze po chwili dowiedzieli się, skąd u niego tyle powodów do zadowolenia. Acer postanowił bowiem postawić tym razem na coś innego, a mianowicie na sferę doświadczeń.

Acer stawia na maksymalizację

Każdy z zaprezentowanych dziś na scenie produktów miał jedną cechę wspólną. Wpływał na samego użytkownika, ale nie poprzez polepszenie specyfikacji, ale poprzez to, jak samo urządzenie będzie oddziaływało na człowieka. Niezależnie od tego, czy widzieliśmy okulary do wirtualnej rzeczywistości StarVR One czy cały zestaw gamingowy Predator Thronos składający się z m.in. z ruchomego fotela, który dostosowuje się do tego, co obserwuje gracz na jednym z kilku ekranów. Chodziło o doświadczenia.

IFA2018 Acer

Konferencja stała pod znakiem ludzkich doświadczeń i przyświecało jej hasło o zmniejszaniu gabarytów, a zwiększaniu wydajności. I trzeba przyznać, że Acer stawia na maksymalizację jak mało kto. Same okulary do wirtualnej rzeczywistości mają teraz znacznie szersze pole widzenia oraz poprawiony design tak, żeby pasowały do rozmiaru każdej głowy, która będzie chciała z nich skorzystać.

Świeżynki Acer na #IFA18

Opublikowany przez VIP Multimedia Środa, 29 sierpnia 2018

Acer Aspire i Acer Swift

Zanim na scenę wjechał sprzęt typowo gamingowy, pojawiło się kilka interesujących nowości. Jedną z nich jest Acer Aspire Z24, czyli nowe podejście do komputera osobistego. Wyposażony w cztery głośniki (w tym kierunkowe) może służyć do obsługiwania m.in. Cortany. Ciekawe rozwiązanie do domu i biura, kiedy nie mamy innej możliwości niż wypowiedzenie komendy na głos. Dalej mogliśmy zobaczyć Acer Aspire 7, czyli nowe i solidne wcielenie notebooka. Zmniejszone ramki wokół ekranu (4K) i potężny procesor od Intela 8 generacji.

Acer Swift 5

Doskonałe wrażenie zrobił także nowy, znacznie odchudzony Acer Swift 5, który ma mniej niż 1 cm grubości i ważny mniej niż 1 kg. Cudo, które na żywo prezentuje się po prostu wyśmienicie. Acer dokonał tutaj cudu, bo aż trudno uwierzyć, że udało im się zmieścić te wszystkie podzespoły w jednym miejscu.

Acer Predator

Kiedy przyszła pora na część gamingową, nikt nie miał wątpliwości, że teraz zacznie się prawdziwa magia. Acer pokazał, że w tym temacie nie ma sobie równych. Zobaczyliśmy m.in. obudowy, które świecą różnymi kolorami lub są na wpół przezroczyste. Z kolei Predator X ma w sobie dwa procesory, które zapewniają pracę nad wieloma zadaniami naraz.

Acer Thronos

Najciekawiej zapowiada się Predator Triton 900, czyli unikatowe podejście do designu w laptopach gamingowych. Możliwość dowolnego przestawiania ekranu i zamontowany system chłodzenia nowej generacji to bajka, która nie będzie tania. Za to na pewno zachwyci graczy na całym świecie. Na sam koniec pokazano Predator Thronos, czyli zestaw gamingowy z najwyższej półki, który daje graczom niesamowite wrażenia podczas rozgrywki.

Sprzęty nowej generacji znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Acer / opracowanie własne

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...