Injustice: Gods Among Us – kolejna postać z Season Passa ujawniona

Twórcy gry ogłosili, że kolejną zagadkową postacią z dodatku DLC Season Pass jest Scorpion z Mortal Kombat. Choć zdaje się, że Scorpion nie bardzo pasuje do uniwersum DC, to dodanie tej postaci do gry nie powinno być dużym zaskoczeniem. W końcu za tytuł odpowiadają panowie ze stajni Netherrealm.

Na ten moment, wraz z dodatkiem, do Injustice trafiły trzy postacie w alternatywnych kostiumach: Wonder Woman, Aquaman i Deathstroke. Za ten DLC zapłacimy 15 dolarów, czyli około 50 zł lub 1200 punktów Microsoftu. Jeśli będziemy chcieli ściągnąć dodatkowych bohaterów, zrobimy to zupełnie za darmo. Developerzy dali nam również możliwość wykupienia postaci pojedynczo, i tak Scorpion będzie nas kosztował 5 dolarów (około 20 zł), lub 400 MSP. Warner Bros. zapowiedziało, że użytkownicy Nintendo Wii swojego zestawu spodziewać się mogą latem.

W grupie czterech zapowiedzianych nowych bohaterów pojawili się już: Lobo, Batgirl i Scorpion.

 Do kompletu brakuje już tylko jednego. Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że może chodzić o Generała Zoda.

Na zachętę zapraszam do materiału wideo, w którym na temat nowego bohatera wypowiadają się: współtwórca serii Mortal Kombat – Ed Boon oraz Jim Lee – legenda amerykańskiego komiksu, w tym także tych spod znaku DC, gdzie jest odpowiedzialny za dopasowanie kostiumu Scorpiona do świata DC.

http://www.youtube.com/watch?v=wQVWicHTmZM

Myślicie, że wprowadzanie bohaterów z innych produkcji ma sens, czy jest to po prostu „skok na kasę”?

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...