Inwazja VR Invaders jeszcze w tym roku

Szukasz wrażeń, jakie dają ekstremalne sporty? Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości, a to dzięki grze, w której wcielisz się w nurka.

W ostatnim czasie rynek VR przeżywa prawdziwy boom – powstaje wiele dedykowanych tej technologii produkcji, pojawiają się nowe urządzenia, a organizatorzy wydarzeń coraz częściej poświęcają je wirtualnej rzeczywistości. Można to zaobserwować również w Polsce, gdzie lada moment będziemy mieć event w całości poświęcony właśnie VR.

Międzynarodowy wydawca My.com ujawnił debiutancki tytuł ze swojego studia – VR Invaders, który jest grą na PC. Ma ona ukazać się jeszcze w tym roku, a całość ma się wyróżniać imponującą grafiką i dbałością o szczegóły, dzięki silnikowi Unreal Engine 4. Mechanika gry ma być różnorodna.

http://www.youtube.com/watch?v=7OWj7vk9u8E

Czym jest VR Invaders? Strzelanką osadzoną w świecie sci-fi. Gracz wcieli się w nurka, który jest członkiem specjalnego oddziału pomocowego. Grupa będzie się musiała zmagać z dronami wygenerowanymi przez złośliwy program. Na każdym z etapów przywita nas na końcu boss, a my, zaopatrzeni w wyrzutnię z trzema trybami ognia i tarczę energetyczną, będziemy się musieli bronić przed zastępami dronów chcącym nam uprzykrzyć życie. Oczywiście nie zabraknie specjalnych umiejętności, takich jak np. spowalnianie czasu.

Produkcja pojawi się na Steamie oraz w Oculus Store i będzie śmigała na systemach HTC Vive i Oculus Rift. 

 

Źródło informacji i grafiki: My.com

_____________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...