iPhone 2019

iPhone 2019 będzie lżejszy i cieńszy od poprzedników

Przyszłoroczny iPhone 2019, nazwijmy go tak dla potrzeb artykułu, ma być znacznie lżejszy i cieńszy od modeli aktualnych oraz “dziesiątki” z 2017 roku. Wszystko to dzięki, a jakże, Samsungowi.

iPhone 2019

Podczas gdy lwia część producentów stara się odchudzić swoje urządzenia mobilne, Apple zdaje się cofać. Brzmi to dziwnie, ale prawdą jest to, że w ostatnich latach, smartfony sadowników, zamiast smukleć, przybierały nieco “szersze” formy. To ma się zmienić w przyszłorocznych iPhone’ach, a przynajmniej w jednym z jego wariantów. Jak mniemam — zmiana dotknie najdroższego modelu.

iPhone 2019 z nowym ekranem Samsunga

Dostawcą ekranów do iPhone’ów jest dziś Samsung i choć Apple próbuje “dogadać” się z innymi podmiotami, na ten moment niewiele z tego wynika. Serwis Idownloadblog twierdzi, że w przyszłorocznym smartfonie sadownicy po raz kolejny postawią na rozwiązania południowokoreańskiego producenta. Tym razem ekran OLED miałby być znacznie cieńszy i lżejszy. To oznacza z kolei, że sam smartfon mógłby być znacznie smuklejszy. Oczywiście, jeśli tylko Apple nie zdecydowałoby się zagospodarować wspomnianej przestrzeni w nieco inny sposób.

Źródło: idownloadblog

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...