You are here
iPhone 5S – nowych plotek ciąg dalszy… News 

iPhone 5S – nowych plotek ciąg dalszy…

Jak już kiedyś pisaliśmy, jeśli każda plotka na temat iPhone’ów okazałaby się prawdziwa, to mielibyśmy wygiętą „piątkę” i wysuwanym ekranem, do tego byłby transparentny i w ogóle zamontowany naszym zębie. Ale, że lubimy czytać co nowe ploteczki, bo jak to się mówi: w każdej plotce jest ziarnko prawdy, to i Wy dostajecie od nas zbiór tych nie zawsze potrzebnych informacji.

iPhone5S-1
Co nowego? – iPhone 5S będzie miał ekran z dwa razy wyższą rozdzielczością.
Chiński portal WeiPhone głosi, że 5S będzie posiadał wyświetlacz o podwojonej rozdzielczości względem swojego poprzednika. Dodatkowo zwiększy się liczba pikseli w nowym wyświetlaczu do 1,5 miliona. Co oznacza, że rozdzielczość powinna oscylować wokół 960 x 1704 piksele. W tym wypadku gęstość pikseli wyniosłaby aż 489 ppi. To naprawdę byłoby coś, bo patrząc na rozbijającego się na półkach sklepowych – Galaxy S4, ten posiada gęstość pikseli na poziomie 441 ppi i ma 5 calowy ekran.

Na dodatek serwis podaje, że nowa „piątka” trafi do sklepów już we wrześniu tego roku oraz, że będzie posiadał węższą ramkę. Co z tego okaże się prawdą? Chyba trzeba spytać wróżbitę Macieja, bo chyba tylko on potrafi odpowiedzieć na to pytanie w przypadku nowych produktów Apple.

Źródło: WeiPhone

Related posts

Leave a Comment