iPhone 8 na kolejnych zdjęciach, wygląda obłędnie

Tak, temat iPhone 8 będzie przez nas i nam podobne serwisy kontynuowany, ale tylko dlatego, że na światło dzienne co i rusz wypływają kolejne informacje, a w zasadzie doniesienia. Choć są to nieoficjalne dane, warto zwrócić na nie uwagę. Szczególnie jeśli ujawniają one wygląd rzeczonego urządzenia.

iphone 8

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych źródeł przecieków, użytkownik Twittera @OnLeaks opublikował wpis zawierający dwa zdjęcia iPhone 8. Pierwsze pokazuje front najnowszego jabłuszka, drugie zaś plecki. Fotografie, zakładając że są autentyczne, są w zasadzie potwierdzeniem dotychczasowych nieoficjalnych przecieków. Jeśli iPhone 8 faktycznie zaprezentuje powyższy wygląd, czuję, że użytkownicy iSprzętu podzielą się na dwa, niekoniecznie zgodne obozy.

iPhone 8, czyli edycja rocznicowa

iPhone 8 będzie tak naprawdę jednym z trzech tegorocznych iPhone’ów. Spodziewamy się przede wszystkim modeli 7s oraz 7s Plus, które będą bezpośrednią kontynuacją ubiegłorocznych 7 oraz 7 Plus, ale to nie wszystko, co pokaże nam Apple. Ten szykuje najprawdopodobniej jeszcze jeden sprzęt, który ma zaskoczyć wszystkich. Jest to więcej niż prawdopodobne, gdyż po pierwsze, liczba przecieków na ten temat zdaje się mówić wszystko, po drugie będzie to dziesiąta rocznica premiery pierwszego iPhone’a.

Ósemka miałaby być edycją specjalną, która znacząco odbiegać będzie budową od dotychczasowo prezentowanych smartfonów Apple. To może wprowadzić pewną niespójność do świata sadowników. Przycisk Home, choć dziś nie jest już elementem “fizycznym”, stanowi cechę rozpoznawczą iPhone’ów i jest z nimi kojarzony od samego początku. Wszystko wskazuje na to, że miałby on zniknąć z konstrukcji przy okazji premiery iPhone 8. Co ciekawe, modele 7s i 7s Plus nie doczekają się takowej zmiany. To oznacza, że świat smartfonów Apple zostanie podzielony, co nie spodoba się lwiej części użytkowników. Userzy cenią produkty giganta z Cupertino właśnie ze względu na spójność, której może niebawem zabraknąć. Oby tak się nie stało.

Design iPhone 8

Na zdjęciu możemy zauważyć, iż frontowy panel urządzenia niemal w całości wypełnia wyświetlacz. Tafla szkła niezmącona dodatkowymi elementami może się podobać, co udowodnił Samsung przy okazji premiery Galaxy S8.

Tył nie budzi aż takich emocji, ale martwi mnie wystający moduł aparatu. Nigdy nie byłem fanem takich rozwiązań, ale wygląda na to, że będziemy musieli do nich przywyknąć.

Wraz ze zbliżającą się premierą iPhone 8, przecieki będą się nasilać. Spodziewajcie się podsumowań kolejnych doniesień.

Źródło: Twitter (@OnLeaks)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...