You are here
iPhone 7 gorszy niż konkurencyjne flagowce? News 

iPhone 7 gorszy niż konkurencyjne flagowce?

Czekanie na premierę nowego dziecka Apple to trochę jak przyśpieszona gwiazdka. Czego by nie mówić o nadgryzionym jabłku, to ich produkty zawsze wywołują ogromne emocje. iPhone 7 nie będzie wyjątkiem.

iphone7

 

Wygląda na to, że tym razem nie obejdzie się bez kontrowersji. Firma z Cupertino ma przed sobą dość trudne zadanie. Liczba fenomenalnych flagowców, które w tym roku zadebiutowały już na rynku jest oszałamiająca. HTC 10, OnePlus 3, LG G5 oraz oczywiście Samsung Galaxy S7 i S7 Edge. Czym więc będzie w stanie zaskoczyć nas nowy iPhone?

Cóż, mówiąc szczerze może się okazać, że więcej będzie ze smartfonem problemów niż radości z jego użytkowania. Dlaczego? Otóż według ostatnich przecieków iPhone 7 nie będzie wodoodporny. Może się wydawać, że nie jest to największy problem w życiu, ale w porównaniu do produktów dostępnych na rynku, będzie to coś… dziwnego.

Można było się naśmiewać z Samsunga, że reklamował swojego ostatniego flagowca m.in. tym, że jest on odporny na działanie wody. Wszak nie była to nowość w portfolio producenta. Ta „funkcja” powinna być czymś absolutnie normalnym przy smartfonie, który kosztuje prawie trzy tysiące złotych. iPhone 7 na pewno nie będzie należał do najtańszych sprzętów więc mogliśmy spodziewać się, że norma IP 68 to pewnik.

Z informacji opublikowanych na Weibo wynika, że odporność na wodę nowego smartfona Apple będzie większa niż w przypadku modelu 6s, ale o certyfikacie IP 68 można zapomnieć. Owszem cały czas pozostajemy w sferze domysłów, ale nie byłaby to specjalna niespodzianka. Z przecieków można dowiedzieć się jeszcze innych ciekawostek. Smartfon pojawić się ma w kolorach złotym, Rose Gold oraz co ciekawe… w czarnym. Byłaby to spora nowość i z całą pewnością znalazłby duże grono wielbicieli. Prawdopodobnie nie pojawi się także złącze mini Jack, a zamiast niego słuchawki obsługiwane byłby przez jedno, uniwersalne złącze.

Oczywiście na potwierdzenie wszystkich doniesień przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale część z nich z pewnością okaże się prawdą.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment