iphone7

iPhone 7 gorszy niż konkurencyjne flagowce?

Czekanie na premierę nowego dziecka Apple to trochę jak przyśpieszona gwiazdka. Czego by nie mówić o nadgryzionym jabłku, to ich produkty zawsze wywołują ogromne emocje. iPhone 7 nie będzie wyjątkiem.

iphone7

 

Wygląda na to, że tym razem nie obejdzie się bez kontrowersji. Firma z Cupertino ma przed sobą dość trudne zadanie. Liczba fenomenalnych flagowców, które w tym roku zadebiutowały już na rynku jest oszałamiająca. HTC 10, OnePlus 3, LG G5 oraz oczywiście Samsung Galaxy S7 i S7 Edge. Czym więc będzie w stanie zaskoczyć nas nowy iPhone?

Cóż, mówiąc szczerze może się okazać, że więcej będzie ze smartfonem problemów niż radości z jego użytkowania. Dlaczego? Otóż według ostatnich przecieków iPhone 7 nie będzie wodoodporny. Może się wydawać, że nie jest to największy problem w życiu, ale w porównaniu do produktów dostępnych na rynku, będzie to coś… dziwnego.

Można było się naśmiewać z Samsunga, że reklamował swojego ostatniego flagowca m.in. tym, że jest on odporny na działanie wody. Wszak nie była to nowość w portfolio producenta. Ta „funkcja” powinna być czymś absolutnie normalnym przy smartfonie, który kosztuje prawie trzy tysiące złotych. iPhone 7 na pewno nie będzie należał do najtańszych sprzętów więc mogliśmy spodziewać się, że norma IP 68 to pewnik.

Z informacji opublikowanych na Weibo wynika, że odporność na wodę nowego smartfona Apple będzie większa niż w przypadku modelu 6s, ale o certyfikacie IP 68 można zapomnieć. Owszem cały czas pozostajemy w sferze domysłów, ale nie byłaby to specjalna niespodzianka. Z przecieków można dowiedzieć się jeszcze innych ciekawostek. Smartfon pojawić się ma w kolorach złotym, Rose Gold oraz co ciekawe… w czarnym. Byłaby to spora nowość i z całą pewnością znalazłby duże grono wielbicieli. Prawdopodobnie nie pojawi się także złącze mini Jack, a zamiast niego słuchawki obsługiwane byłby przez jedno, uniwersalne złącze.

Oczywiście na potwierdzenie wszystkich doniesień przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale część z nich z pewnością okaże się prawdą.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6485 More posts in News category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...