Jabra Evolve 65t

Jabra Evolve 65t – słuchawki dla biznesu

Czym różni się codzienne życie i wykorzystywane w nim przedmioty od tego, co związane jest ze sferą biznesową? Jeżeli chodzi o sprzęt to przede wszystkim dopasowaniem funkcjonalności do potrzeb tak, by odpowiadały konkretnym działaniom. I tak jest w przypadku Jabra Evolve 65t, czyli słuchawek stworzonych typowo dla biznesu.

Jabra Evolve 65t

Rynek pracy dość mocno ewoluował w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonywać swoje obowiązki biurowe, będąc chociażby w domu czy kawiarni. Takie prowadzenie trybu życia ma oczywiście wady i zalety, a wśród tych pierwszych warto niestety wspomnieć o hałasie. Ten może być szczególnie uciążliwy, jeżeli pracujemy właśnie w kawiarni, a już wtedy, kiedy jesteśmy na lotnisku to marzymy tylko o ciszy. I na szczęście, jest na ten problem rozwiązanie.

Jabra Evolve 65t

Jabra wprowadza do swojej oferty nowe, bezprzewodowe słuchawki, które mogą przydać się każdemu, kto pracuje poza biurem. Zresztą tak naprawdę w przestrzeni biurowej również można z nich korzystać, choć największe ich walory odkryjemy będąc po za nim. Jabra Evolve 65t zaprojektowano bowiem tak, żeby osoba je użytkująca nie miała problemów z porozumieniem się z rozmówcą nawet wtedy, kiedy jest w zatłoczonym, głośnym miejscu.

Dźwięki otoczenia mają nam nie przeszkadzać, bo słuchawki wyposażone są w system pasywnego regulowanego usuwania szumów. Bezprzewodowe Jabra Evolve 65t korzystają także z aż czterech mikrofonów, które maja zapewnić bezproblemowe zbieranie dźwięków. Dodatkowo posiadają także certyfikat Skype for Business, więc bez trudu skorzystamy z nich na jednej z najpopularniejszych platform do komunikacji na świecie. Przy pełnym naładowaniu słuchawki mają działać do 15 godzin, więc nawet jeżeli czekają nas nadgodziny, sprzęt będzie nam dzielnie towarzyszył. Jeżeli będziemy chcieli go szybko naładować, to wystarczy 15 minut, żeby dalej korzystać z funkcjonalności przez aż półtorej godziny.

Jabra Evolve 65t

Ile więc przyjdzie nam zapłacić za Jabra Evolve 65t? Trzeba będzie wyłożyć trochę gotówki, ale zakup może się opłacić. Słuchawki według sugerowanej ceny producenta kosztować maja od 1581 złotych, a w zestawie znajdzie się jeszcze gustowne etui do ładowania.

Słuchawki Jabra Elite 65e — pierwsze wrażenia

Słuchawki i sprzęty do biur, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Jabra / Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....