art

Jak odnaleźć zgubione dziecko? Ten sprzęt wam pomoże

ART AW-K01 to urządzenie, które zapewni spokój wszystkim rodzicom, zabierających swoje dziecko na wakacje.

art

Każdy kto ma dziecko albo przez chwilę opiekował się niewielkim człowiekiem ten wie, że jego pomysły są nie do opanowania. Wystarczy krótki moment nieuwagi, a nasz podopieczny właśnie pierze kota, albo sprawdza za pomocą widelca czy w gniazdku aby na pewno jest prąd. Nad niektórymi rzeczami jednak można zapanować.

To, gdzie znajduje się w tej chwili nasze dziecko, jest bardzo ważne. W dobie technologicznego rozwoju może wydawać się, że nie istnieje możliwość zgubienia kogokolwiek. Tymczasem, co jakiś czas media donoszą o zaginięciach, które niestety nie kończą się happy endem. Czy da się temu zapobiec? W pewnym sensie tak, a najlepszym rozwiązaniem będzie prewencja. Przede wszystkim należy uważać na dziecko, ale co w sytuacji, gdy na chwilę stracimy je z oczu?

art 1

Pomocny będzie tutaj smartwatch od ART, który ma wbudowany lokalizator GPS. Zegarek jest kompatybilny z najpopularniejszymi platformami (Android oraz iOS), co sprawi, że praktycznie każdy rodzic będzie w stanie namierzyć swoją pociechę. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się funkcja, która powiadomi, gdy dziecko opuści zaprogramowana trasę. Przyda się to szczególnie w sytuacji, gdy malec sam zaczyna chodzić do szkoły. W sytuacji kiedy z góry ustalona droga nagle zmieni się na inną, Se Tracker da o tym znać.

Zegarek wyposażono także w funkcję SOS, który został ukryty pod specjalnym przyciskiem. W przypadku zagrożenia do rodzica od razu trafi stosowne powiadomienie. Smartwatch ma także opcję, która pozwala na podsłuchiwanie tego, co dzieje się w bezpośredniej okolicy, a instalując w nim kartę microSIM wzbogaca się go również o opcję wykonywania połączeń. Oprócz tego posiada niemal wszystkie funkcje, które znamy z innych sprzętów tego typu, czyli np. krokomierz czy monitoring snu, a przy próbie zdjęcie z ręki wywołany zostaje alarm.

Niewielki ekran LCD o rozdzielczości 128×64 px (0,98 cala) oraz akumulator o pojemności 400 mAh zapewni długi czas pracy. Smartwatch ART AW-K01 wygląda jak zabawka, ale potrafi cuda. Urządzenie kosztuje 219 złotych, a producent obejmuje je 12-miesięczną gwarancją.

Źródło: CK MEDIATOR
Fot: jw.

_________________________________________
Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...