You are here
Jaki będzie tegoroczny tani iPhone z ekranem 6.1-cala? artykuły News 

Jaki będzie tegoroczny tani iPhone z ekranem 6.1-cala?

W tym roku Apple pokaże aż trzy nowe iPhone’y. Pierwszy będzie bezpośrednim następcą modelu X, drugi jego większą wersją, a trzeci? Trzeci to tak zwany tani iPhone. Urządzenie z dnia na dzień traci na tajemniczości. W zasadzie wiemy już o nim całkiem sporo.

tani iPhone

Kiedyś przecieki zdarzały się rzadko, a co ważne — nie były elementem gry marketingowej. Dziś stanowią jedno z najważniejszych źródeł wiedzy o sprzętach, które nie zostały jeszcze zaprezentowane. Doniesienia pracowników fabryk, przewidywania analityków oraz rendery powstałe na potrzeby opracowania akcesoriów — wszystko to pozwala, choć w ograniczonym stopniu poznać sprzęt. Tak, sprawa dotyczy również iPhone’ów.

Tani iPhone z ogromnym bezramkowym ekranem?

Od wielu miesięcy spekulowało się na temat pojawienia się w ofercie Apple iPhone’a SE 2, ale ostatnie tygodnie ukazały brutalną prawdę. Rzeczony sprzęt najprawdopodobniej nie powstaje i nie powstanie nigdy. Nie oznacza to, że Apple skupi się wyłączenie na droższych modelach smartfonów. Co to, to nie. Firma, jeśli zawierzyć nieoficjalnym danym, zaprezentuje na jesieni trzy nowe telefony, wśród których znajdzie się tani iPhone.

Tani jest tutaj nieco luźnym określeniem, ale zważywszy na to, że sprzęt może kosztować około 2400–2800 złotych, możemy uznać go za atrakcyjnego cenowo. Możliwe, że wspomniany smartfon będzie nieco tańszy, niż się przewiduje, ale niespecjalnie na to liczę. Nie o cenie będziemy rozmawiać. Sprawdźmy, jak będzie wyglądał tani iPhone.

Najświeższe doniesienia zawierają grafiki przedstawiające etui dedykowane tegorocznemu iPhone’owi w wersji z 6.1-calowym ekranem. Dzięki grafikom możemy dowiedzieć się o smartfonie kilku ważnych rzeczy. Po pierwsze, sprzęt będzie posiadał niemal bezramkowy ekran z Notchem. Całkiem prawdopodobne, że znajdziemy tutaj także Face ID oraz szklane plecki. Rendery pokazują również pojedynczy aparat, pod którym umieszczono diodę doświetlającą oraz mikrofon. Dotychczas elementy tez znajdowały się obok obiektywu.

Oficjalna prezentacja nowych iPhone’ów odbędzie się już za niecałe dwa miesiące. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Svetapple.sk

Related posts

Leave a Comment