Job Square – Tinder dla szukających pracy

Szukasz pracy lub jesteś pracodawcą, który poszukuje pracowników? Dzięki polskiej aplikacji, czynności te stały się o wiele prostsze.

Na pewno znacie aplikację Tinder. Produkt Job Square działa tak samo, jak popularny program do randkowania. Stworzony przez Polaków, którzy swoją siedzibę mają w Warszawie, pozwoli znaleźć użytkownikom pracę, zaś pracodawcy zamieścić ofertę.

Już nie potrzebujesz wysyłać CV, a wypełnienie profilu zajmie 5 minut. Poza imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia, wpisujemy nasze dotychczasowe doświadczenie, języki obce wraz z poziomem ich znajomości oraz branże, w jakich chcielibyśmy pracować. Na chwilę obecną można wybierać w: gastronomii, promocji, pracy fizycznej, hotelarstwie, edukacji, logistyce, zdrowiu i urodzie, auto-moto, pracy biurowej, sprzedaży, opiece oraz wolontariacie. Twórcy aplikacji planują dodanie kolejnych, w tym informatyki. Kiedy już wybierzemy interesujące nas obszary, zaznaczamy minimalną kwotę jaką chcielibyśmy zarabiać za godzinę, a także maksymalną odległość, w jakiej moglibyśmy pracować oraz preferowane miasto. Kiedy już mamy wszystko wypełnione, pozostaje zamieścić zdjęcie oraz CV i czekać aż Job Square przeszuka oferty pracy. Następnie tak jak w Tinderze, zaznaczamy czy dana oferta nam się podoba i czekamy na kontakt od pracodawcy.

Jeśli jesteśmy pracodawcami, którzy poszukują pracowników, możemy przeglądać archiwalne oferty z podobnych do naszej branż. Mamy też możliwość chatu z kandydatami oraz wpisania daty spotkania do kalendarza Google.

Aplikacja Job Square dostępna jest na smartfony i tablety z Androidem. Jest intuicyjna, a dodatkowe użytkowanie ułatwia fakt, że w całości jest ona w języku polskim. Czy spodoba się użytkownikom? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać, ale uważamy aplikację za ciekawy pomysł i sami z ciekawości przeglądamy oferty pracy.

Job Square dla systemu Android można pobrać tutaj. Niebawem będzie dostępna wersja na urządzenia z iOS-em. Oficjalna strona aplikacji

 

_____________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...