angrybirds2

Już jest Angry Birds 2!

Nie wiem, czy ktokolwiek na to czekał, czy ktokolwiek w to wierzył, ale stało się. Do Sklepu Play trafił Angry Birds 2. Czy warto instalować „nową wersję”?

angrybirds2

Otóż nie. Angry Birds 2 jest jedynie unowocześnioną wersją pierwszej części gry. Poprawiono grafikę, sterowanie. Rozbudowano grę, umożliwiając rzucanie wyzwań innym użytkownikom. Każdy level składa się teraz z kilku etapów. Ciężko było stworzyć nową grę, patrząc na ilość odmian samego Angry Birds. Kiedyś zawzięcie grałem, ale później nie byłem w stanie już ogarnąć wszystkich dodatków. Od 2009 do 2015 gra ciągle się rozbudowywała, a teraz otrzymaliśmy jej druga wersję. Tak więc pytanie: kiedy jakiś dodatek?

Zarówno Angry Birds 2, jak i Angry Birds we wszystkich odmianach wciąga. Strzelanie z różnej maści ptaszkami, które mają różne „super moce”, jest naprawdę uzależniające. Wybór odpowiedniego stworka na danym etapie gry jest kluczowy. Twórcy wymuszają na nas myślenie strategiczne. Zły dobór ptaszka i bach, później nasze strzały są bezsensowne.

angrybirds22

Nie jestem zwolennikiem, aby dzieci dużo czasu spędzały ze smartfonami w dłoniach, ale jeśli już tak jest, to śmiało mogą grać w Angry Birds. Oczywiście nie jest to gra tylko dla przedszkolaków, a dla ludzi z każdego przedziału wiekowego. Trzeba się liczyć z tym, że tego typu gry wciągają i w pewien sposób uzależniają. Ale czy zniszczenie pewnej konstrukcji strzelanym z procy ptakiem nie wywoła uśmiechu u każdego człowieka?

____________________
Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...