Zalman K900M Klawiatura Slide

K900M – mechaniczna klawiatura z diodami RGB

Rynek peryferiów wzbogacił się o nową klawiaturę „Zalman K900M”, którą południowokoreański producent oficjalnie zaprezentował na tajwańskich targach „Computex 2016”. Nowy model jest pierwszym urządzeniem w ofercie produktowej „Zalmana”, które zostało wyposażone w podświetlenie RGB.

Zalman K900M Klawiatura Slide

Model „K900M” wyposażony został w diody RGB, które mogą podświetlić wszystkie klawisze lub tylko te, z których gracz korzysta w czasie rozgrywki. Dodatkowo klawiatura jest w stanie automatycznie wyróżnić te przyciski, które są używane w najpopularniejszych produkcjach, takich jak: „Counter Strike” czy „League of Legends”.

Inną wartą uwagi cechą, jest możliwości nagrywania makr, które znacznie ułatwiają zabawę w trybie gry wieloosobowej. „K900M” na tle konkurencji wyróżnia się jednak tym, iż zapisywać makra możemy bezpośrednio z poziomu klawiatury, aby następnie wgrać je do wewnętrznej pamięci. Oznacza to, że użytkownik jest w stanie tworzyć oraz zapisywać makra po podłączeniu urządzenia do jakiegokolwiek komputera, bez konieczności instalacji dedykowanego oprogramowania. Pewną ciekawostką może być fakt, iż jako makro da się zapisać nawet kliknięcie myszki, jak również ustawić szybkość i częstotliwość jego działania. Producent pozwolił nam na stworzenie do 10 makr jednocześnie, a specjalny LED-owy wskaźnik poinformuje graczy, czy makro jest nagrywane.

Klawiatura Zalman K900M Screen 1

Klawiatura „Zalman K900M” może również poszczycić się funkcją „anti-ghostingu” obejmującym wszystkie 104 mechaniczne klawisze wykorzystujące przełączniki „Kalih” z możliwością wyboru jednego z czterech profili: Black, Blue, Brown lub Red. Bez najmniejszego problemu można więc wykonywać nawet najbardziej złożone konfiguracje, bez obawy, iż w najmniej odpowiedniej chwili zablokujemy przyciski. W przypadku, gdy chcemy, aby zablokowany był tylko klawisz „Windows” z pomocą przyjdzie nam opcja „Z Key”.

Dzięki technologii „Z-Engine” urządzenie przekazuje sygnał do komputera 20 razy szybciej niż ma to miejsce w przypadku klawiatur konkurencyjnych marek, co ma kolosalne znaczenie w wielu tytułach, w których sekundy potrafią decydować o tym, czy odniesiemy zwyciężymy lub poniesiemy porażkę.

Klawiatura Zalman K900M Screen

Jednym z elementów, które bierzemy pod uwagę przy zakupie nowego sprzętu, jest jego wytrzymałość. Obwód drukowany „K900M” wykonany został z wytrzymałych oraz wodoodpornych materiałów, które zagwarantują nam szybkie i sprawne użytkowanie urządzenia. „Zalman” przy projektowaniu owego modelu postawił na minimalistyczny, ale i estetyczny design. Całość uzupełniają laserowe wzory literek umieszczonych na klawiszach.

Sugerowana cena detaliczna mechanicznej klawiatury „Zalman K900M” ustalona została na kwotę 519 złotych.

http://www.youtube.com/watch?v=YjRgszYW64Q

Więcej szczegółów na temat produktu uzyskacie, odwiedzając oficjalną stronę internetową producenta.

Źródło: Zalman

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...