Karty Prezentowe

Karty Prezentowe Netflix w Polsce. Wygoda i bezpieczeństwo

Od teraz Karty Prezentowe stają się pełnoprawnym polskim środkiem płatniczym za subskrypcje na serwisie Netflix. Rozwiązanie nie jest nowe, ale u nas pojawia się dopiero teraz. Koniec podpinania do konta VOD karty płatniczej lub kredytowej. Skorzystają użytkownicy oraz sam serwis.

Karty Prezentowe

Jestem subskrybentem usługi Netflix i po przetestowaniu alternatyw śmiem twierdzić, iż serwis zjada na śniadanie całą konkurencję z HBO Go na czele. Oczywiście, mam tu na myśli szerokie spektrum oceny, gdyż w pojedynczych bojach może wygrywać inne VOD. Czym wygrywa tytułowy serwis oferujący wideo na żądanie. Poza wygodą i sensownymi cenami liczy się kontent. Netflix oferuje swoim użytkownikom bogatą bazę seriali oraz filmów, ale potęgę zdobywa dzięki produkcjom autorskim. Kategoria “Netflix Originals zawiera w sobie dzieła, od których nie można się oderwać, przy czym za najlepsze powszechnie uważa się seriale. Filmy pełnometrażowe produkcji Netflixa nie są ”kiepskie”, ale w pewnym stopniu odstają jakością od seriali…

Odpłynęliśmy jednak za daleko. Teraz pora skupić się na najważniejszym, czyli na odpowiedzi, na pytanie, dlaczego Karty Prezentowe umożliwiające dostęp do materiałów Netflixa oceniam jako szalenie ważne i w jaki sposób na akcji mogą skorzystać wszyscy.

Karty Prezentowe Polsce

Z rzeczonych kart podarunkowych można korzystać na wielu rynkach. My musieliśmy czekać, nad czym ubolewało wielu użytkowników serwisu. Na szczęście teraz, wspomniana metoda płatności dostępna jest również dla nas — Polaków. Oczywiście za jej pomocą możemy zarówno przedłużać ważność pakietów, jak i uruchamiać nowe konta użytkowników. Wszystko odbywa się bez potrzeby podpinania karty debetowej lub kredytowej, co odstraszało wielu zainteresowanych usługą potencjalnych użytkowników. Sam swojego czasu unikałem jak ognia parowania kart z przeróżnymi subskrypcjami, gdyż zwyczajnie nie ufałem zabezpieczeniom stosowanym przez usługodawców. Dziś nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Mówię to wyłącznie na swoim przykładzie, gdyż skrupulatnie kontroluję to, gdzie mam konta oraz ile kosztuje mnie ich utrzymanie. Mam świadomość ponoszonych kosztów, przy czym wszystko odbywa się automatycznie.

Nie mniej, kiedyś za Karty Prezentowe dałbym się dosłownie pokroić. Jestem również przekonany, że nawet dziś, znajdziemy liczną grupę osób, które chciałyby skorzystać z Netflixa, ale nie czynią tego w obawie bezpieczeństwo. Rozwiązaniem problemów będą wspomniane kawałki plastiku.

Czy to się opłaca?

Z powyższego można wywnioskować, iż Karty Prezentowe stworzą warunki do wzrostu liczby klientów, co przełoży się bezpośrednio na zarobki usługodawcy. Skorzysta więc każdy, choć “wygoda i bezpieczeństwo” będzie użytkowników nieco kosztować. Oczywiście nie na pierwszy rzut oka, dlatego warto zatrzymać się na chwilę przy nominałach kart prezentowych. Do wyboru mamy niestety jedynie dwie — 60 zł i 120 złotych. W mojej ocenie jest to sprytne zagranie. Popatrzcie na pakiety dostępowe:

  • Podstawowy 34 zł
  • Standardowy 43 zł
  • Premium 52 zł

Karty Prezentowe za 60 zł nie pozwolą na pełne dwa miesiące korzystania z usługi, przez co użytkownik najprawdopodobniej dokupi kolejną, nie chcą tracić. Oczywiście jest to jedynie moje spostrzeżenie. Mało tego, nie zamierzam oceniać Netflixa przez pryzmat kart prezentowych, gdyż usługi serwisu najzwyczajniej w świecie cenię i rozumiem, że firma chce na tym zarabiać.

Jesteście zainteresowani? Karty Prezentowe możecie nabyć w salonach Media Expert, Saturn, Inmedio, RELAY.

Źródło: Netflix, Twitter

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...