Kholat – nowa zapowiedź i data premiery

2 lutego 2015 roku minęło dokładnie 56 lat od „Incydentu na Przełęczy Diatłowa”. Niejako upamiętniając rocznicę tego wydarzenia IMGN.PRO przygotowało nowy trailer oraz ogłosiło datę premiery gry.

Zacznijmy od daty premiery. „Kholat” zadebiutuje na rynku 24 kwietnia 2015 roku, jednak pre-ordery wystartowały już wczoraj. W przypadku zamówienia gry przed premierą otrzymamy w prezencie komiks przedstawiający wydarzenia poprzedzające akcję prezentowaną w samej grze. Znany jest również wygląd okładki pudełkowego wydania „Kholat”, a prezentuje się następująco:

Wracając do wspomnianej wcześniej zapowiedzi filmowej… Oryginalny styl graficzny charakteryzujący materiał wzbogacony jest o narracje przedstawiającą chronologiczny przebieg zdarzeń, które zainspirowały twórców do pracy nad projektem. Warto się zapoznać z historią rosyjskich studentów, którzy jak możemy się dowiedzieć z animacji, zginęli w niewyjaśnionych aż do dzisiaj okolicznościach w północnej części Uralu, na zboczu góry Kholat Syakhl. Warto przypomnieć, że w polskiej inicjatywie bierze czynny udział brytyjski aktor Sean Bean, o czym pisałem we wcześniejszym newsie:

 http://www.youtube.com/watch?v=7831uk8efHg

Gra zmierza na PC oraz Maki. Zamówienia na pre-ordery składać można pod tym adresem. Strona ma być na bieżąco aktualizowana o platformy, dzięki którym dane będzie graczom zamówić tytuł.

Więcej informacji o „Kholat” zaczerpnąć można z oficjalnej strony gry oraz naszych wcześniejszych publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

288 More posts in pc category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...