You are here
Kolaboracji Epsona z organizatorami Warszawskiego Festiwalu Filmowego ciąg dalszy… News 

Kolaboracji Epsona z organizatorami Warszawskiego Festiwalu Filmowego ciąg dalszy…

W miniony piątek miała miejsce inauguracja kolejnej, już 31. edycji „Warszawskiego Festiwalu Filmowego”. Na tym dorocznym święcie miłośników X muzy uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kilkuset filmami z czołówki światowego kina, w tym premierami światowymi, europejskimi oraz produkcjami prezentowanymi po raz pierwszy w Polsce. Partnerem festiwalu po raz kolejny została marka „Epson”, która użycza na rzecz festiwalu projektory 3LCD oraz atramentowe drukarki do wydruku biletów „ColorWorks C3500”.

Wszyscy fani kina mają od minionego piątku (9.10) powody do zadowolenia, bowiem właśnie ta data wyznaczona została na inaugurację „31. Warszawskiego Festiwalu Filmowego”. Event potrwa przez dziesięć dni do niedzieli 18 października włącznie. Już pierwszego dnia wszyscy kinomaniacy, którzy zdecydowali się odwiedzić „Kinotekę” oraz „Multikino Złote Tarasy”, mieli nie lada kłopot z wyborem seansu, gdyż organizatorzy przewidzieli w tym dniu wyświetlenie 35 filmów. Projekcją, która w „Kinotece” rozpoczęła festiwal, był „Yallah Underground” w reżyserii Farida Eslama, biorąca udział w „Konkursie Filmów Dokumentalnych”. W „Multikinie Złote Tarasy” wydarzenie zainauguruje z kolei bułgarski dramat Ventsislava Vasileva „Śnieg”, biorący udział w „Konkursie Międzynarodowym”.

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał o tej imprezie, pozwolę sobie przytoczyć kilka ciekawych faktów. W 2009 roku – za sprawą „Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Producentów Filmowych” – Warszawa, obok: Cannes, Wenecji, Berlina, Locarno, San Sebastian, Karlowych War, Tokio, Moskwy, Mar del Plata, Montrealu, Szanghaju, Kairu i Goa, zaistniała na mapie międzynarodowych festiwali filmowych.

„Epson”, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłym roku, także i w tym został partnerem „Festiwalu” i na jego potrzeby dostarcza projektory 3LCD zapewniające doskonały kolor obrazu. Jakby tego było mało, wszystkie bilety wstępu na seanse festiwalowe drukowane są na kolorowych atramentowych drukarkach do etykiet i paragonów „Epson ColorWorks C3500”.

Szczegółowy program „31. Warszawskiego Festiwalu Filmowego” znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Epson

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór drukarek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment