Kolejna produkcja do wzięcia za darmo, czyli uboższy brat GTA do pobrania.

Smartfony stały się doskonałym narzędziem do unikania kontaktu z nieznanymi osobami. Siedzicie w przychodni, czekając na swoja kolejkę, a staruszek z ławki obok chce z wami rozmawiać? Zatłoczony tramwaj? Między innymi w takich sytuacjach przydaje się telefon, a teraz można go uzbroić w darmową grę, która pozwoli użytkownikom na trochę zapomnieć o otaczającym świecie.

game 750x300

Produkcja Gameloftu, którą śmiało można porównać z nowymi odsłonami GTA lub Saints Row, pojawiła się właśnie w formie darmowej aplikacji. „Gangstar Vegas” w dniu swojej premiery kosztowało 6 Euro, ale chyba zbliżające się święta uaktywniły w producentach pokłady głęboko skrywanego miłosierdzia.

„Gangstar Vegas” to ponad osiemdziesiąt misji, w których gracze będą mogli tłuc się na ulicach, rozbijać drogimi samochodami i strzelać do wszystkiego, co się rusza. Fabuła? Owszem, Gameloft postanowił wprowadzić kilka elementów, które w niewielkim stopniu starają się umotywować działania głównego bohatera, jednak i tak wszyscy wiedzą, że nie o fabułę tutaj chodzi. To, że nasz bohater to zawodnik MMA wplątany w mafijne porachunki, nie jest ani nowatorskie, ani ciekawe. Za to rozgrywka wygląda już lepiej, choć cały czas czuć, że postaci są odrobinę drewniane.

http://www.youtube.com/watch?v=xP_o14_xuiQ

Poprawiona grafika, względem poprzednich produkcji, nie jest oczywiście tak olśniewająca jak w GTA V, ale mówimy przecież o aplikacji na urządzenia przenośne. Znacznie powiększono również teren rozgrywki, a za fizykę w grze odpowiedzialny jest ten sam mechanizm, którego użyto m.in. we wspomnianym wcześniej GTA.

Czy oferta darmowego „Gangstar Vegas” jest bezterminowa, póki co nie wiadomo. Więc jeżeli ktoś nosił się z zamiarem zakupienia gry, teraz nadszedł odpowiedni na to moment. Grę można pobrać tutaj i tutaj. Wymagany jest odpowiednio min. iOS 6 albo Android 2.3.

Źródło

Fot: jw

Dodaj komentarz

117 More posts in mobile category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...