Kolejne informacje na temat HTC One Mini

Redakcja portalu forte.felfi.ee udostępniła nieoficjalne zdjęcia mniejszego brata Flagowego modelu Tajwańskiego producenta oraz zdradziła prawdopodobną specyfikacje urządzenia.

 

Smartfon na być wyposażony w 4.3 calowy ekran o rozdzielczości 720p, lecz technologia w jakiej będzie wykonany wyświetlacz wciąż pozostaje tajemnicą. Sercem urządzenia ma być dwurdzeniowy Snapdragon wspierany przez 2GB pamięci RAM.

Aparat zastosowany w wersji Mini będzie mógł poszczycić się technologią Ultra Pixel, która znacząco poprawia jakość wykonywanych zdjęć, szczególnie w nocy.

05

Ciekawe, czy telefon będzie wykonany z aluminium czy konstruktorzy zdecydują się zastosować plastikową obudowę. Biorąc pod uwagę, że cena ma być niższa od ceny flagowca HTC, obstawiałbym tą drugą opcję.

Kolejną świetną wiadomością dla przyszłych nabywców jest to, że słuchawka będzie pracowała pod kontrolą najnowszego dostępnego Androida w wersji 4.2.2. Myślę jednak, że Tajwańczycy czekają z oficjalną premierą do czasu zaprezentowania przez Google oprogramowania w wersji 4.3, aby zaimplementować je w nowym telefonie. Byłby to bardzo dobry ruch.

htc-one-mini-lead

Jak widzimy HTC idzie do przodu i stara się odzyskać swoją pozycję na rynku technologii mobilnych. Czy im się to uda? Możliwe, lecz będzie to niesamowicie trudne zadanie, gdyż Samsung rozkochał w sobie miliony osób, które słysząc Android myślą właśnie o Koreańskich urządzeniach.

Dodaj komentarz

136 More posts in mobile category
Recommended for you
Słuchawki z serii Jabra Elite 75t z funkcją ładowania bezprzewodowego już w sprzedaży!

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego, można teraz ładować w dowolnym miejscu i...