Kolejne wieści dotyczące nadchodzącego flagowca HTC M9

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o domniemanej specyfikacji technicznej topowego modelu tajwańskiego producenta. Dziś mamy dla was coś ciekawszego – zdjęcie przedniego panelu M9-tki.

htc-one-m9-koncept-640x360

Dla przypomnienia następca ubiegłorocznego flagowca, jak dowiadujemy się z przecieków, zostanie wyposażony w 5.5-calowy ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości QHD, układ Qualcomm Snapdragon 805, 16 Mpix aparat główny (Ultra Pixel) oraz głośniki stereo BoomSound. Z pozostałą częścią konfiguracji zapoznacie się tutaj.

Alleged-HTC-One-M9-front-panel-480x640

W ostatnim czasie w internecie pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji dotyczących HTC M9, co bez wątpienia przybliża nas do premiery tegoż urządzenia. Dziś możemy zapoznać się z wyglądem przedniego panelu M9. Prawdę mówiąc, bardziej satysfakcjonowałyby mnie rendery całej konstrukcji, lecz po przejściu @Evleaks na „emeryturę” jest o nie o wiele trudniej. Nie oznacza to jednak, że nie poznamy wyglądu smartfona przed oficjalną premierą. Z pewnością w sieci odpowiednio wcześniej pojawią się przecieki, zdradzające, choć część z tego, co zamierza pokazać tajwański gigant.

Alleged-HTC-One-M9-front-panel

Zastanawia mnie jedno. Najwięksi producenci starają się implementować w swoich flagowcach coraz to większe wyświetlacze. W takim razie, dlaczego nadchodzący M9 miałby odstawać od czołówki? Właśnie ten szczegół budzi u mnie wątpliwości co do wiarygodności przecieków.

Źródło: PhoneArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...