You are here
Konkurent Samsunga Galaxy Note 5 od LG News 

Konkurent Samsunga Galaxy Note 5 od LG

Samsung, początkując swoją serie Note, zawojował rynek potężnych phabletów. Niestety, najświeższy model oznaczony jako Galaxy Note 5 nie porwał fanów. Dodatkowo koreański producent zadrwił z części klientów i wybrał, w których krajach urządzenie trafi do sprzedaży. Konkurencja nie śpi i szykuje odpowiedź.

lgg4note

Galaxy Note 5 nie jest udanym produktem, tak więc brak prawdziwego lidera wśród phabletów o potężnych podzespołach. Dodatkowo w smartfonie Samsunga wykryty został śmieszny błąd. Dotyczy on S Pena. Producent nie zamontował żadnego zabezpieczenia, w związku z czym, jeśli włożymy rysik odwrotnie, utknie on nam w otworze i nie będziemy mogli go wyjąć. Ponad to Note 5 nie powala innowacyjnością, a w tej klasie ma to duże znaczenie.

Konkurencja nie śpi i LG szykuje już swojego przedstawiciela phabeltów premium, czyli LG G4 Note. Każdy chciałby teraz poznać specyfikację urządzenia, dowiedzieć się coś na temat preinstalowanych aplikacji, które wykorzystają duży ekran, ale niestety nie wiadomo nic o aparacie, a raczej prawie nic. Na zdjęciach widać rysik, i nie jest to byle jaki rysik. Jest zawansowany technologicznie. LG poszło po rozum do głowy i zamontowało zabezpieczenie, dzięki któremu nie powtórzy się problem S Pena i Galaxy Note 5.

Brak informacji powoduje wiele niedomówień. Wątpię, żeby LG tak po prostu skopiowało nazwę z Samsunga. Smartfon widoczny na zdjęciach może nazywać się LG G4 Pro, ale nie możemy tego potwierdzić. Z pewnością więcej informacji pojawi się na tegorocznych targach IFA. Producenci chcą pozyskać jak największą rzeszę klientów, tak więc walka o segment biznesowych słuchawek trwa. Być może już niebawem Samsung spadnie z tronu…

źródło: phandroid

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

 

Related posts

Leave a Comment