Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syren, trafiają na Steam!

Produkcja studia Artifex MundiNightmares from the Deep 2: The Siren`s Call (Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny) – dziś debiutuje na platformie Steam. Owa wersja wzbogacona zostanie m. in. o system osiągnięć, czy unikatowe karty kolekcjonerskie.

Druga część Koszmarów z Głębin: Pieśni Syreny jest kontynuacją produkcji z 2014 roku – Nightmares from the Deep: The Cursed Heart (Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki), w której poznajemy dalszą historię kustoszki muzeum, Sary Black. Gra rozpoczyna się w chwili, gdy bohaterka otrzymuje przesyłkę od zagadkowego posłańca. Ten incydent wplątuje, ją w starożytny spór. Tuż po otwarciu tajemniczego pakunku Sarę atakują przerażający napastnicy. Zdarzenie to zwiastuje, że koszmary zapoczątkowane w pierwszej części gry jeszcze się nie skończyły…

Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny, oprócz dodatkowej przygody, która do teraz dostępna była wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej, w wersji steamowej znajdziemy:

– 6 osiągnieć,

– 7 kart kolekcjonerskich,

– 6 dedykowanych emotikonów,

– możliwość zapisu postępów w chmurze, kompatybilnie między trzema platformami.

http://www.youtube.com/watch?v=f6Xv2xqA25k

Specjalnie z okazji pojawienia się produkcji na Steamie, grę będzie można nabyć w promocyjnej cenie, pod tym adresem. Twórcy przygotowali wersje na trzy platformy: PC, Mac i Linux. W Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syren zagrają również użytkownicy urządzeń mobilnych: iPhone’a, iPada, BlackBerry oraz sprzętu z Androidem na pokładzie.

Więcej informacji o tytule znajdziecie na oficjalnej stronie studia oraz FanPage’u gry.

Źródło: Artifex Mundi

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...