You are here
Kraków dostanie pełnoprawny salon Xiaomi. Będziecie na otwarciu? artykuły News 

Kraków dostanie pełnoprawny salon Xiaomi. Będziecie na otwarciu?

Chiński producent coraz śmielej poczyna sobie na naszym polskim podwórku. Poza oficjalną sprzedażą internetową na terenie naszego kraju, fani marki mogą obejrzeć i kupić urządzenia firmy w miejscach taki jak Warszawski salon Xiaomi. Słowo salon nie jest najodpowiedniejszym określeniem dla skromnej wysepki zlokalizowanej w Centrum Handlowym Arkadia. Na salon z prawdziwego zdarzenia mogą liczyć za to mieszkańcy Krakowa.

Salon Xiaomi

Na stronie Mi Polska pojawiła się informacja o tym, że dokładnie 24 marca w sobotę, Xiaomi otworzy pierwsze w Polsce salon. Tak, salon, a nie jak to ma miejsce w Warszawie, wysepkę. Czy warto pojawić się na otwarciu?

Salon Xiaomi w Krakowie

Fani Xiaomi w Polsce nie mają łatwego życia. O ile dostępność urządzeń nie jest większym problemem, o tyle już dokładne zapoznanie się z oferowanymi technologiami nie jest niestety proste. W zasadzie organoleptyczne sprawdzenie możliwości sprzętu Chińczyków możliwe jest jedynie poprzez odwiedzenie niewielkiego stoiska w Warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Teraz, a konkretnie rzecz biorąc, po 24 marca, sprzęt firmy będzie można poznać w pierwszym pełnoprawnym salonie.

https://www.facebook.com/XiaomiPoland/photos/a.222144351535727.1073741828.222108508205978/449394945477332/?type=3&theater

Otwarcie wspomnianego punktu odbędzie się w sobotę 24 marca w Centrum Handlowym Serenada w Krakowie. Jak mniemam, wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Kto wie, może pojawią się prezenty w postaci firmowych gadżetów i zniżek na zakupy.

Pamiętajcie, że sprzęt firmy Xiaomi możecie kupić także w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Mi Polska

Related posts

Leave a Comment