Kraków dostanie pełnoprawny salon Xiaomi. Będziecie na otwarciu?

Chiński producent coraz śmielej poczyna sobie na naszym polskim podwórku. Poza oficjalną sprzedażą internetową na terenie naszego kraju, fani marki mogą obejrzeć i kupić urządzenia firmy w miejscach taki jak Warszawski salon Xiaomi. Słowo salon nie jest najodpowiedniejszym określeniem dla skromnej wysepki zlokalizowanej w Centrum Handlowym Arkadia. Na salon z prawdziwego zdarzenia mogą liczyć za to mieszkańcy Krakowa.

Salon Xiaomi

Na stronie Mi Polska pojawiła się informacja o tym, że dokładnie 24 marca w sobotę, Xiaomi otworzy pierwsze w Polsce salon. Tak, salon, a nie jak to ma miejsce w Warszawie, wysepkę. Czy warto pojawić się na otwarciu?

Salon Xiaomi w Krakowie

Fani Xiaomi w Polsce nie mają łatwego życia. O ile dostępność urządzeń nie jest większym problemem, o tyle już dokładne zapoznanie się z oferowanymi technologiami nie jest niestety proste. W zasadzie organoleptyczne sprawdzenie możliwości sprzętu Chińczyków możliwe jest jedynie poprzez odwiedzenie niewielkiego stoiska w Warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Teraz, a konkretnie rzecz biorąc, po 24 marca, sprzęt firmy będzie można poznać w pierwszym pełnoprawnym salonie.

Już za 12 dni, w sobotę 24 marca wielkie otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi!To nowe miejsce na mapie Polski, w którym będziecie mieli okazję zapoznać się z naszą ofertą!

Opublikowany przez Mi Polska na 12 marca 2018

Otwarcie wspomnianego punktu odbędzie się w sobotę 24 marca w Centrum Handlowym Serenada w Krakowie. Jak mniemam, wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Kto wie, może pojawią się prezenty w postaci firmowych gadżetów i zniżek na zakupy.

Pamiętajcie, że sprzęt firmy Xiaomi możecie kupić także w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Mi Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...