KMmove 750x300 1

Kruger&Matz MOVE czyli budżetowiec wart swojej ceny

Czy opłaca się wydawać na smartfona grube pieniądze? Kruger&Matz od dłuższego czasu przekonuje nas, że absolutnie nie ma takiej potrzeby. Teraz to udowadnia na przykładzie nowej odsłony MOVE.

 
KMmove 750x300 1
Gdy piszemy o flagowcach, szczególnie tych wypuszczanych przez największych producentów, cena nieraz przyprawia nas o zawrót głowy. Oczywiście porównywanie budżetowego telefonu z budżetowcem mija się z celem, ale przecież do podstawowych zadań nie potrzebujemy 4 GB RAM czy aparatów z matrycami lepszymi niż w niejednych „małpkach”.
Kruger&Matz często pokazuje, że sprzęty z ich logo na tylnym panelu, nie odstają od produktów bardziej rozpoznawalnej konkurencji. Co więcej, nieraz są od niej lepsze, a już na pewno tańsze. Teraz do sprzedaży trafia piąta odsłona MOVE, czyli smartfona, który powinien poradzić sobie nawet z bardziej pamięciożernymi aplikacjami.
 
KMmove 750x300 2
Nowy MOVE przede wszystkim wygląda ładniej niż jego poprzednik. Prosty desing i zaokrąglone ramki urządzenia pasują do niego idealnie. Ekran IPS ma przekątną 5 cali i rozdzielczość 720×1280  px. MOVE zarządzane jest przez czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7731G (1,3 GHz), a wspiera go 1 GB RAM. Smartfon działa na Androidzie Lollipop 5.1, ale nie powinno to wpływać znacząco na pracę urządzenia, choć ciut więcej pamięci mogłoby się przydać. Na dane użytkownik dostaje 8 GB, a akumulator (2000 mAh) zapewni przynajmniej jeden dzień pracy bez konieczności ładowania.
Najciekawiej prezentują się możliwości MOVE ukryte w aktywnym panelu. Za pomocą prostych gestów użytkownik może otworzyć wiadomość czy odpalić pocztę. Rysując na wyświetlaczu prostą grafikę (literę) otworzy się przypisana do niej aplikacja. Proste, ale potrzebne rozwiązanie. Kruger&Matz MOVE posiada także funkcję dualSIM oraz wbudowany moduł GPS. Na ile wycenilibyście smartfona? 400-500 złotych? Otóż MOVE kosztuje 349. Do wyboru w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej.
Źródło: Kruger&Matz
Fot: jw.
________________________
Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...