You are here
Petarda! Krzysztof Gonciarz wydaje książkę „Rozum i Godność człowieka” artykuły News 

Petarda! Krzysztof Gonciarz wydaje książkę „Rozum i Godność człowieka”

Krzysztof Gonciarz poinformował wczoraj o zakończeniu projektu daily vlogów jako takich, o czym opowiedział w swoim najnowszym filmie „Film Pożegnalny”. Twórca oznajmij w nim dodatkowo rozpoczęcie przedsprzedaży długo wyczekiwanej książki „Rozum i Godność Człowieka”.

Krzysztof Gonciarz
fot, Krzysztof Gonciarz

O tym, że Krzysztof Gonciarz pracuje nad kolejną już książką, wiedzieliśmy o dłuższego czasu. Brak było jednak konkretów określających, czym właściwie ona będzie i jaki format przyjmie. Wczoraj wieczorem nastał kres niepewności. Internetowy twórca, międzynarodowy przedsiębiorca i jakby nie patrzeć — artysta, wystartował z ze sprzedażą książki. Od wczoraj można składać zamówienia preorder. Co ważne, YouTuber nie przesadził z ceną, o czym sam wspomniał w swoim filmie. Celem jest dotarcie do możliwie szerokiego grona czytelników sympatyzujących z jego twórczością.

Krzysztof Gonciarz — Rozum i Godność Człowieka

Nie będę krył mojej sympatii do rzeczonego jegomościa. Od lat śledzę jego działania w internecie, szczególnie te odnoszące się do platformy YouTube. Twórca wykonał niesamowity progres w kwestii jakości dostarczającego kontentu. Mam tu na myśli zarówno samą treść, jak i oprawę audio-wizualną. Przyznam, że wiele kwestii poruszonych w daily vlogach Gonciarza wpłynęło na zmianę postrzegania przeze mnie pewnych spraw życiowych. To dzięki np. „kącikowi książkowemu Krzysztofa Gonciarza” miałem okazję przeczytać naprawdę świetne tytuły. Teraz, będę mógł sięgnąć po słowo pisane w wykonaniu mojego ulubionego YouTubera.

Krzysztof Gonciarz może pochwali się dziś liczbą 908 tys. subskrybentów na głównym kanale, ale pamiętajmy, że jest on również przedsiębiorcą. Tofu Media i Tofu Media Polska, bo o te działalności chodzi, odpowiadają za wiele międzynarodowych projektów, co robi wrażenie. Nie o nich dzisiaj mowa. Skupmy się na książce. Jak czytamy na stronie projektu, książka Rozum i Godność Człowieka skupia się na sprawach takich jak:

Praca w internecie; mieszkanie w Tokio i Warszawie (jednocześnie); bycie YouTuberem; influencer marketing w Polsce; związki i relacje damsko-męskie; używki; imprezy; podróże; Internetowe dramy; młodość Gonciarza; praca w gry-online.pl; granice komedii w Internecie; zdrowy tryb życia i starty

w maratonach; pieniądze; prowadzenie firmy produkującej video; Tokio 24; GonKon; przyszłość; przeszłość; życie; radzenie sobie z popularnością; wyciąganie wniosków z własnych błędów; wymyślanie swojej kariery na bieżąco; improwizacja w komedii

Tytułowa książka utrzymuje się w formie rozciągniętego wywiadu-rozmowy z dziennikarzem Bartkiem Przybyszewskim. Nietypowo, ale czuję, że czytelnicy to docenią. Data premiery została zaplanowania na 13 grudnia 2019 roku, ale zamówienia w formie preorder można składać już teraz. Warto się pospieszyć. Wszystkie egzemplarze nabyty przed premierą rynkową zostaną własnoręcznie podpisane przez autora. Książka nie trafi do księgarń i nie znajdziecie jej w formie ebooka. Jedyne miejsce, w którym uda się kupić „Rozum i Godność człowieka” to strona Rigcz.co.

Fakty dotyczące książki

  • 340 stron
  • 42 rozdziały
  • Wydawca KG Tofu MEdia
  • Oprawa miękka
  • Cena 39,90 zł
  • Koszt wysyłki 15 zł

Źródło: Krzysztof GonciarzRigcz

Related posts

Leave a Comment