Etui na smartfony Slide

Które etui na smartfony jest dla ciebie odpowiednie?

Każdy posiadacz smartfona doskonale wie, że posiadanie odpowiedniego etui jest koniecznością. Będzie ono chroniło telefon przed upadkiem, zarysowaniami i wszelkimi uszkodzeniami. Dzięki etui smartfon przez długi czas będzie się ładnie prezentował i znacznie rzadziej psuł. Rodzajów jest wiele, każdy użytkownik znajdzie więc coś dla siebie.

Etui na smartfony Slide

Najczęstszą usterką smartfonów są stłuczenia szybki wyświetlacza. Co prawda, niektórym użytkownikom zdaje się to nie przeszkadzać, lecz lepiej przed takowymi niespodziankami się wystrzegać. O bezpieczeństwo naszych urządzeń idealnie zadba etui.

Skarpetka

Doskonała dla ludzi, którym nie przeszkadza nieustanne wyciąganie telefonu z jej wnętrza. O ile tego typu etui dobrze chroni przed zarysowaniami i obtarciami, tak może nie poradzić sobie z upadkiem, szczególnie jeśli użytkownik zdecyduje się na takie wykonane z lekkiego materiału. Dlatego też należy wybrać takie, które będzie chroniło również przed wstrząsami – etui ma być przede wszystkim praktyczne i bezpieczne dla sprzętu.

Etui silikonowe

Chroni boki i tył smartfona przed zarysowaniami i obtarciami. Dobrze dopasowane nie będzie się zsuwało w najmniej odpowiednim momencie. Etui silikonowe można spotkać w różnych formach i kolorach. Miłośnicy klasyki z pewnością zadowolą się eleganckim, jednokolorowym ochraniaczem. Dla dzieci dedykowane są etui ze zwierzątkami i postaciami z kreskówek – wyglądają one zabawnie i spełniają oczekiwanie każdego dziecka. Należy jednak pamiętać, że do takiego rodzaju etui koniecznie należy dokupić szkło hartowane lub folię ochronną na wyświetlacz – chroni ono tylko boki i tył telefonu, a panel dotykowy jest przecież niemniej ważny.

Etui na smartfony Screen

Hard case

Wyglądem niezwykle przypomina swój silikonowy odpowiednik. Jednak etui typu hard case wykonane jest z twardszego materiału – metalu lub plastiku. Z tego też względu może cięższe i zwiększać wagę telefonu. Przy wyborze etui typu hard case również nie można zapomnieć o konieczności zakupu folii ochronnej lub szkła hartowanego na wyświetlacz.

Etui skórzane

Dość drogi wariant, ale ma całą rzeszę zwolenników. Skórzane etui z pewnością prezentuje się niezwykle elegancko i szykownie, stąd cieszy się zainteresowaniem nieco starszych odbiorców, którym zależy na profesjonalnym wyglądzie. Najważniejsze, aby było dobrze wykonane – dzięki temu będzie to być może drogi wydatek, ale niezwykle trwały i praktyczny.

Źródło: iThings, Pixelstalk.net, Heavy.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...