ATS Slide

Kultowe American Truck Simulator doczekało się darmowego dodatku Arizona

Fani gry „American Truck Simulator” mogą wreszcie wyruszyć w podróż po największych autostradach stanu Arizona. Wszystko za sprawą debiutu rynkowego bezpłatnego dodatku do tej kultowej w niektórych kręgach produkcji. Dzięki uaktualnieniu o symbolu 1.3 gracze otrzymają możliwość wjazdu do takich miast jak: Flagstaff, Phoenix czy Tuscon.

ATS Slide

Dla wszystkich miłośników legendarnych amerykańskich ciężarówek – „Pereblita” lub „Kenwortha” mamy dobre wieści. Jest już dostępne uaktualnienie 1.3 do „American Truck Simulator”, które poszerzyło uniwersum gry o nowy stan – Arizonę. W bezpłatnym dodatku będziemy mieli okazję do podziwiania kolejnych urokliwych miejsc w postaci np. jednego z najpiękniejszych, a zarazem najstarszych „Parków Narodowych Ameryki Północnej”. Czeka nas również przejażdżka po największych autostradach stanu Arizona, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie rezerwatów indiańskich oraz „Wielkiego Kanionu Kolorado” – najgłębszego oraz najdłuższego kanionu na świecie.

Twórcy oddali nam do dyspozycji 15 miast wspomnianego wyżej regionu, wliczając w to: Phoenix, Flagstaf czy Tuscon. Będziemy również mieli okazję zakosztować podróży po fragmencie słynnej „Route 66”. Nie zabraknie oczywiście unikalnych mostów na rzece „Colorado” oraz zabytków, z których znany jest ten stan.

American Truck Simulator Screen 1

Rozszerzenie za przygotowanie, którego odpowiedzialne jest studio „SCS Software” wzbogaci „American Truck Simulator” o nowe tereny odwzorowane równie precyzyjnie i klimatycznie co znane już graczom z podstawowej wersji gry krajobrazy stanów Kalifornia oraz Nevada.

Na gracza czekają nowe rozwiązania drogowe w postaci złożonych, wielopoziomowych skrzyżowań oraz estakad. Drogi mają charakter lokalny (np. trasy w hrabstwie) lub stanowy, czy nawet międzystanowy, przez co skrzyżowania oddają charakter przypisany dla danej kategorii. W tytule znajdą się także nowe oznaczenia drogowe, zarówno poziome, jak i pionowe, którym zawdzięczamy to, że rozgrywka jest jeszcze bardziej płynna, a całość zyskuje na realizmie.

ATS Screen

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit);

  • Procesor: Dual core CPU 2.4 GHz;

  • Pamięć operacyjna: 4 GB;

  • Dysk twardy: 3 GB;

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000).

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit);

  • Procesor: Quad core CPU 3.0 GHz;

  • Pamięć operacyjna: 6 GB;

  • Dysk twardy: 3 GB;

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 760-class (2 GB).

Za wydanie „American Truck Simulator” na rynkach: czeskim, francuskim, hiszpańskim, polskim, rumuńskim, słowackim i węgierskim odpowiada „IMGN.PRO”. Natomiast dystrybutorem wersji pudełkowej w Polsce jest „Wydawnictwo Techland”.

Gra dostępna jest w wydaniu pudełkowym oraz cyfrowym na platformę „PC” w wersji kinowej (z napisami) w cenie 79,90 złotych. Poniżej możecie się zapoznać z materiałem filmowym przygotowanym specjalnie na potrzeby premiery rozszerzenia „Arizona”:

http://www.youtube.com/watch?v=j0uyNEIgrTc

Więcej informacji na temat „American Truck Simulator” znajdziecie pod poniższymi linkami:

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...