You are here
Lenovo CPlus – futurystyczny smartfon na nadgarstek Sprzęt 

Lenovo CPlus – futurystyczny smartfon na nadgarstek

Podczas minionej konferencji „Tech World” mogliśmy nacieszyć oczy nie tylko produktowymi nowościami od „Lenovo”, które trafią w niedługim czasie na sklepowe półki, ale także bardziej futurystyczne urządzenia jak chociażby smartfon „CPlus”, który możemy założyć na nadgarstek.

Lenovo CPlus Slide

Podczas ostatniej konferencji „Lenovo” pochwalili się produktami, które niebawem mają zadebiutować na rynku. Wśród przedstawionych nowości znalazły się m.in. smartfony: „Moto Z” i „Moto Z Force” oraz „Phab2 Pro” z „Projectem Tango”, a to jeszcze nie wszystko, czym „Lenovo” postanowiło zaskoczyć uczestników „Tech World”. Największą niespodzianką okazał się nowy prototyp zginanego telefonu, który będzie można nosić na nadgarstku, niczym zegarek lub bransoletkę. Pierwszy pokaz smartfonu o nazwie „CPlus” i tabletu „Folio” wykonanego w tej technologii miała sposobność poprowadzić Meghan Macarthey – jedna z YouTuberek.

Większą część przedniej ściany zajmuje rzecz jasna ekran, jednak jak na dzisiejsze standardy oferujący stosunkowo nieduże rozmiary. Producent wyposażył telefon w 4,26-calowy, elastyczny wyświetlacz oraz platformę systemową „Google Android”. Prototyp zaprezentowany został, w aż dwunastu wariantach kolorystycznych obudowy.

Dotychczas wszystko wskazywało na to, iż pionierem w dziedzinie elastycznych i zagiętych ekranów zostanie „Samsung”, który już trzy lata temu chwalił się futurystycznymi projektami wyginających się wyświetlaczy i całych telefonów, a nie tak dawno ogłosił, iż na początku 2017 roku ma zamiar wprowadzić takowy sprzęt do swojej oferty. Mimo że data premiery phabletu „CPlus” nie jest jeszcze na ten moment znana, to cieszy fakt, iż „Lenovo” postanowiło nadrobić stracony czas i być może uprzedzi koreańskiego giganta.

http://www.youtube.com/watch?v=H9lUq95pfpI

Uważacie, że w najbliższym czasie któryś z producentów odważy się wypuścić podobne urządzenie na rynek masowy i co ważniejsze czy takowe rozwiązanie znajdzie swoich miłośników?

Źródło: Lenovo, CNET.com, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment