You are here
Lenovo Vibe x3 trafia do sprzedaży News 

Lenovo Vibe x3 trafia do sprzedaży

O Lenovo zrobiło się ostatnio głośno. Firma oficjalnie poinformowała o zakończeniu produkcji smartfonów z logiem Motorola. Teraz do sprzedaży trafił nowy Vibe X3. Czy dzięki niemu zapomnimy o utracie Motki?

vibex3

Specyfikacja urządzenia pokazuje, że mamy do czynienia ze słuchawką z wyższej półki. Vibe X3 wyposażono w 5,5- calowy ekran o rozdzielczości FullHD. Smartfon napędzany jest procesorem Snapdragon 808, wspieranym przez 3 GB pamięci operacyjnej. Wbudowany dysk pomieści aż 32 Gb danych.  Główny aparat fotograficzny pochodzi od Sony, ma 21-megapikselową matrycę. Przednią kamerę do rozmów video wyposażono w 8-megapikselowy obiektyw. Za zasilanie tego kolosa odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 3600 mAh. Smartfon obsłuży dwie karty SIM oraz szybkie łącze LTE. X3 działa pod kontrolą Androida Lollipop w wersji 5.1. Na pleckach znajduje się przycisk z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Całość zamknięta jest w metalowej obudowie. Lenovo postawiło w tym urządzeniu na rozbudowane multimedia. W oczy rzucają się dwa głośniki umieszczone na froncie telefonu. Wykorzystane w smartfonie technologie mają spotęgować korzystanie z VR. Aby wykorzystać jednak w pełni możliwości Vibe X3 , trzeba wyposażyć się w dodatkowy zestaw AntVR.

Nowość od Lenovo została wyceniona na 293 $. Cena wydaje się bardzo rozsądna, jak za tak skonfigurowany sprzęt. Niestety, na chwilę obecną urządzenie będzie oferowane tylko w Chinach i nie wiadomo, czy zostanie udostępnione również na dla innych krajów. Jestem ciekaw tego jak Vibe X3 radzi sobie z VR. Mam nadzieję, że wcześniej czy później będzie mi dane to sprawdzić.

 
źódło: gsmarena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Related posts

Leave a Comment