LEGFLEX750X300

LG Flex – już niedługo poznamy konkurenta Samsunga Galaxy Round

Do sieci trafiły rendery modelu LG Flex, cechującego się „wygiętym” ekranem. Czy Koreański produkt może rywalizować z Galaxy Round?

LEGFLEX750X300

Według niepotwierdzonych źródeł smartfon ma być wyposażony w 6-calowy ekran OLED, pracujący w rozdzielczości 720p (245 PPI). O reszcie konfiguracji sprzętowej na razie cicho, lecz już teraz możemy obejrzeć rendery, przedstawiające LG Flex.

gflex2

W przypadku wygiętego Samsunga, mamy do czynienia z poziomym zakrzywieniem. LG zdecydowało się zrobić to w pionie. Wygląda to naprawdę ciekawie, lecz dopiero po dłuższym użytkowaniu będzie można stwierdzić czy zastosowana technologia się sprawdzi.

Niewątpliwą zaletą będzie możliwość łatwiejszej obsługi dużego ekranu. Dzięki wygiętej powierzchni zasięg naszego kciuka będzie większy. Nietypowy kształt urządzenia udało się uzyskać dzięki zastosowaniu elastycznych ogniw.

Niestety, nie licząc kilku renderów oraz szczątkowej specyfikacji, o urządzeniu nie wiadomo za wiele. Data oficjalnej premiery również pozostaje tajemnicą, lecz mówi się o tym, iż odbędzie się ona w przeciągu nadchodzących tygodni.

Źródła: AndroidCentral, Engadget

Dodaj komentarz

6485 More posts in News category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...