LG L9 II – znamy specyfikację

Cała seria L-Style zdobyła serca użytkowników za sprawą ciekawej stylistyki, przyjaznej użytkownikowi nakładce producenta oraz jakości wykonania. Oczywiście nie bez znaczenia była niska cena urządzeń. Czy druga odsłona serii również ma szanse na sukces?

lg75ss0x300

 

Modele L5 II oraz L7 II są już dostępne w sprzedaży, jednak na L9 II musimy jeszcze trochę poczekać. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, najmocniejszego z L-Style zobaczymy już pod koniec miesiąca.

Smartfon ma być napędzany dwurdzeniową jednostką Snapdragon S4 (z taktowaniem 1Ghz), wspieraną układem graficznym Adreno 305 oraz 1GB pamięci RAM.

Zdjęcia wykonane 8MPx aparatem wyposażonym w BSI oraz diodę doświetlającą LED zapiszemy na 8GB wbudowanej pamięci flash lub na karcie MicroSD.

Androida 4.1.2 będziemy mogli obsługiwać poprzez dotykowy 4.7 calowy ekran IPS w rozdzielczości 720p. Sam wyświetlacz nie należy do energochłonnych, a nawet jeśli to zastosowany akumulator o pojemności 2150 mAh powinien sobie z tym poradzić.

W dalszym ciągu czekamy na oficjalne stanowisko LG w sprawie najnowszego modelu L9 II, a tym czasem możemy zapoznać się ze zdjęciem z przecieku.

Źródło: GSMArena 

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...