LG V40 ThinQ na oficjalnej grafice

Premiery smartfona V40 ThinQ spodziewano się już na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Producent zrobił nam jednak psikusa i przesunął prezentację na początek października. Od oficjalnego debiutu dzieli nas raptem kilka dni, ale już dziś możemy zapoznać się z wyglądem nowości od LG.

V40 ThinQ

LG V40 ThinQ to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów roku. Producent z pewnością umieści w nim wiele rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję. O samej specyfikacji smartfona wiemy niestety niewiele. W zasadzie pewne jest tylko to, że sprzęt otrzyma układ Qualcomm Snapdragon 845 oraz 6-calowy ekran pQLED o rozdzielczości QHD+. Na szczęście do sieci wyciekła oficjalna grafika, która zdradza kolejne szczegóły dotyczące wyglądu oraz zastosowanych w nim rozwiązań.

LG V40 ThinQ na renderze

Grafika jest oficjalna, ale nie została upubliczniona przez LG, a znanego ze sprawdzalnych przecieków Evana Blassa. Jegomość prezentuje pozyskane przez siebie informacje za pośrednictwem sieci społecznościowej Twitter. Nie inaczej było w przypadku V40 ThinQ, którego grafika trafiła na twitterowy profil @evleaks.

Grafika zdradza między innymi to, że smartfon otrzyma trzy obiektywy w aparacie głównym oraz dwa obiektywy w kamerce do selfie. Moduły umieszczono poziomi, co mnie akurat się podoba. Poniżej umieszczono czytnik linii papilarnych oraz oznaczanie modelu i logo producenta.

Front nie jest dla mnie zaskoczeniem i jak mniemam, nie będzie nim dla nikogo. Urządzenie nie odbiega od pozostałych zaprezentowanych w tym roku smartfonów. Bezramkowa konstrukcja z lekko zaoblonymi krawędziami może się podobać. Wiemy także, że V40 ThinQ otrzymał charakterystyczne wcięcie w górnej części ekranu, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Notch został bowiem zamaskowany i na jego obecność wskazują jedynie ikony na panelu powiadomień.

Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na oficjalną premierę sprzętu. Na starcie może być on nieco kosztowny, dlatego warto rozważyć zakup wcześniejszych urządzeń ze stajni LG.

Źródło: Evan Blass

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...