LG wraca do Windows Phone? Wyciekła grafika prezentująca nowy smartfon z WP8.1

Niezawodny @evleaks opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze nazwę oraz grafikę przedstawiającą nadchodzący smartfon od LG. Co ciekawe ten będzie wyposażony w najnowszy system operacyjny giganta z Redmond.

Lg750x300

Na rynku Windows Phone od zawsze królowała Nokia, która w ostatnich dniach została przejęta przez Microsoft. Inni producenci jak Samsung, HTC, czy LG co najwyżej badała grunt wprowadzając kilka urządzeń. Niestety, LG zatrzymał się na wersji WP7 i nie zdecydował się wprowadzić do sprzedaży słuchawek pracujących pod kontrolą Windows Phone 8. Co prawda wielokrotnie obiecywał, że zmiana tego stanu rzeczy nastąpi w niedługim czasie, lecz nie szły za tym żadne konkretne działania.

Taka sytuacja miała miejsce aż do wczoraj, kiedy to znany z przecieków ze świata technologii @evleaks udostępnił render prezentujący nadchodzący smartfon LG. Uni8, bo tak brzmi nazwa kodowa urządzenia będzie wyposażony w najnowszą wersję mobilnych kafelków.

Niestety, na tym koniec informacji dotyczących wspomnianego telefonu. Przynajmniej na jakiś czas, gdyż możemy być niemal pewni tego, że temat powróci, a @evleaks uraczy nas kolejną porcją wiadomości o Uni8.

Źródła: Neowin, @evleaks via Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...