LGGapdzik750x300

LG zapowiada nowe tablety z linii G Pad oraz zegarek G Watch

LG na rynku tabletów praktycznie nie istnieje. Oczywiście, ostatni G Pad okazał się świetnym urządzeniem, lecz jeden sprzęt tego typu w ofercie to stanowczo za mało. LG doskonale zdawało sobie z tego sprawę i przygotowało dla klientów rozszerzenie oferty o kolejne modele…

LGGapdzik750x300

Już w tym tygodniu podczas monakijskich targów tytułowy producent zaprezentuje aż trzy nowe modele tabletów. W zależności od wersji znajdziemy w nich 7,8 lub 10.1-calowy ekran. Taka różnorodność pozwoli dobrać urządzenie pod konkretną osobę.

Niestety, LG do czasu oficjalnej premiery nie poda najprawdopodobniej żadnych szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej nadchodzących urządzeń. Nie mniej jednak już dziś możemy się cieszyć grafikami prezentującymi nowych przedstawicieli serii G Pad.

LG G Pad series 1

Drugą dobrą wiadomością dla fanów marki jest to, że premiera pierwszego smartwacha LG zbliża się wielkimi krokami. Z tego też powodu producent udostępnił krótki filmik prezentujący G Watch, który możecie obejrzeć poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=ObhAvvJEi0k

Trzeba przyznać, że urządzenie zapowiada się ciekawie. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że będzie to pierwszy gadżet wyposażony w najnowszą platformę systemową Android Wear.

Źródło: Engadget

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...