Lumia 530 pozuje do zdjęć – czy tak będzie wyglądać następca „520-stki” ?

Dzięki nieoficjalnej informacji opublikowanej na łamach chińskiego portalu technologicznego już dziś możemy zapoznać się z prawdopodobnym wyglądem nadchodzącego budżetowca od Microsoftu, a dodatkowo z jego szczątkową specyfikacją techniczną.

weibo750x300

Gigant z Redmond nie potwierdził oczywiście istnienia Lumii 530. Nie oznacza to jednak, że wspomniany smartfon nie powstaje. Przeciwnie – za sprawą przecieków poznajemy kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącego budżetowca.

Poniżej możecie ocenić czy design Lumii 530 przypadnie wam do gustu:

weibo2

Jeśli wierzyć nieoficjalnym danym, urządzenie zostanie wyposażone w 4.3-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 480×800 pix. Nie uświadczymy w nim dotykowych przycisków umieszczonych pod wyświetlaczem. To akurat nie jest zaskoczeniem, gdyż każda słuchawka pracująca pod kontrolą WP8.1 ich nie posiada. Dlaczego? Gigant postanowił, że będą one wyświetlane na powierzchni roboczej ekranu – tak samo, jak w Androidzie.

Po sukcesie sprzedażowym Lumii 520, brak bezpośredniego następcy byłby błędem ze strony Giganta z Redmond. Dlatego też fakt prac nad Lumią 530, choć niepotwierdzony wydaje się oczywisty. Pytanie tylko czy urządzenie będzie cieszyć się podobnym zainteresowaniem, co poprzednik. Jak myślicie?

Źródło: Weibo, PhoneArena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...