Mamy złą wiadomość dla posiadaczy HTC One S

Wiele osób wybrało ten model właśnie ze względu na zapowiadaną aktualizację do nowszego Androida. Niestety, wczoraj HTC oficjalnie ogłosiło brak wsparcia dla One S.


W grudniu urządzenie doczekało się update do Androida 4.1 Jelly Bean z nakładką producenta o nazwie Sense 4+ i na tym HTC zamierza poprzestać. Wiadomość o zakończeniu wsparcia zaskoczyła wielu użytkowników One S, które było przecież jednym z lepszych urządzeń w ubiegłym roku.

W wielu recenzjach zebrał bardzo pozytywne opinie. Aluminiowa konstrukcja unibody, wysokiej jakości materiały i ciekawy wygląd, to powoduje, że sprzęt jest dopracowany w każdym calu.

Tajwański producent jednocześnie uspokaja posiadaczy modelu ONE X, którzy mają sporę szansę na otrzymanie aktualizacji. Jednak patrząc na postępowanie firmy można powątpiewać w  te zapewnienia.

Jedyną nadzieją na otrzymanie aktualnego oprogramowania w HTC One S są magicy z XDA, tworzący Custom Romy takie jak CyanogenMOD oraz AOKP.

Dodaj komentarz

136 More posts in mobile category
Recommended for you
Słuchawki z serii Jabra Elite 75t z funkcją ładowania bezprzewodowego już w sprzedaży!

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego, można teraz ładować w dowolnym miejscu i...