Manipulowanie grawitacją, praca na farmie i zwiedzanie Marsa – premiery tego tygodnia

Wczorajszy dzień obfitował w interesujące debiuty rynkowe. Do sprzedaży trafiły m. in.: Symulator Farmy 2014, Magrunner: Dark Pulse czy Mars: War Logs.

 Walka o wodę w czerwonych klimatach…

O grze Mars: War Logs już pisaliśmy. Teraz możemy się przekonać czy warto było czekać. Produkcja studia Spiders, nazywana przez niektórych „budżetowym Mass Effectem”, ze śledzonych przeze mnie informacji wydaje się tytułem wartym uwagi. Jak na wytwór o ograniczonym budżecie i słabej promocji, wizualnie oraz fabularnie prezentuje się całkiem atrakcyjnie. Korzystając z tego, że na dworze panuje Orkan Ksawery, można się zaszyć w domu i zapoznać z nowym produktem francuskich „pajęczaków”.

Na temat Mars: War Logs kilka słów do powiedzenia miał Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland, które odpowiada za dystrybucję gier Focus Team Interactive na terenie naszego kraju: ”Mars War Logs, jako kolejna gra firmy Focus Home Interactive, dołącza do naszego planu wydawniczego. Produkt zawiera wszystkie pożądane przez miłośników gier RPG elementy. Gracz, według swojego uznania, rozwija postać oraz jej umiejętności, podejmując przy tym decyzje mające wpływ na niepowtarzalną historię.”.

http://www.youtube.com/watch?v=onQCAJvSzJI

Grawitacyjne łamigłówki

Studio Frogwares, szerzej znane z przygodówek, których bohaterem był najsłynniejszy detektyw epoki wiktoriańskiej, zmienia nieco klimaty i tym razem stawia na grę akcji z elementami logicznymi. Połączenie elementów cyberpunku z horrorem okazało się odważnym pomysłem. Tytuł na pierwszy rzut oka budzi skojarzenia z Portalem, różnica polega jednak na tym, że zamiast podręcznego urządzenia tworzącego portale na płaskich powierzchniach, otrzymujemy moc manipulowania siłami magnetycznymi. Przeciwnikami utrudniającymi nam życie, są obce istoty Cthulhu – budzące powszechny strach monstra, powstałe w umyśle H. P. Lovercrafta.

„Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z firmą Focus Home Interactive, która prezentuje wysoki poziom swoich produkcji. Magrunner: Dark Pulse to wyjątkowe połączenie gry akcji z elementami logicznymi, opartej na pokonywaniu coraz to bardziej skomplikowanych łamigłówek. Tego typu mieszanka gatunków nie należy do często spotykanych pozycji w branży gier komputerowych, co czyni nasz tytuł bardzo przyjemnym urozmaiceniem pośród gier z gatunku FPP.” – podsumowuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

http://www.youtube.com/watch?v=H2nKu4z-z3o

Obie produkcje dostępne są na platformę PC w cenie 49,90zł każda.

Gry można zamówić w wersji cyfrowej tutaj:

boxoffstore.pl/pl/games/magrunner-dark-pulse/

boxoffstore.pl/pl/games/mars-war-logs/

Gry można zamówić w wersji pudełkowej tutaj:

wirtualnypunkt.pl/magrunner_dark_pulse,0,3513.html

wirtualnypunkt.pl/mars_war_logs,0,3514.html

Farmer pracuje nawet w zimę!

Debiut cyfrowej wersji Symulatora Farmy 2014, miał miejsce 27 listopada. Natomiast wczoraj na półki sklepowe zawitało wydanie pudełkowe. Zanim zdecydujecie się na zakup proponujemy najpierw zapoznać się z dostępną na Steamie wersją demonstracyjną produktu. Pozwoli nam ona zaznajomić się z mechaniką rozgrywki i przekonać się czy działa stabilnie na posiadanym przez nas sprzęcie.

Symulator Farmy 2014, produkcja przygotowana przez studio PlayWay, dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej wyłącznie na komputery osobiste w: Edycji Standardowej (sugerowana cena 59,90 zł) oraz Złotej za 69,90 zł.

http://www.youtube.com/watch?v=CjHBiDDESK0

Więcej o symulatorze rolniczym dowiedzieć się można tutaj.

Źródło: Techland

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...